Гранд відкриття Nova Hub: черговий чи унікальний?

 Так, так, так… Ми усі довго чекали – і от нарешті відбулось дуже цікаве відкриття крутого простору для студентів – Nova Hub. Що ж це?

Nova Hub — це надзвичайно комфортний коворкінг, створений студентами для студентів за підтримки компанії “Нова пошта” у рамках проекту “КРУТО”. Організатори — це велика команда, яка плідно працювала над проектом, щоб зробити максимально крутий та комфортний простір для проведення дозвілля, праці над своїми проектами та отриманням нових можливостей. Крім того, у Nova Hub будуть проводитись безліч заходів. Це платформа, створена для розвитку ваших “soft skills” та для надання поштовху для досягнення нових цілей і генерації чудових ідей.

о

Що стало поштовхом до створення? Зі слів організаторів, студенти головного корпусу дуже часто зіштовхувалися із проблемою проведення вільного часу під час “вікон”. Так, дуже “лайтово” навчатися у цей час в їдальні, коли біля тебе хтось обідає смачним супчиком, але погодьтеся, що це не дуже налаштовує на робочу атмосферу. А тепер маємо крутий простір для комфортного проведення вільного часу для студентів Червоного корпусу (і не тільки).

У який час можна завітати?
Коворкінг працює з 8:00 до 20:00 кожного дня без вихідних.
Вікно видачі книжок працює з 9:00 до 18:00 в будні дні.
Локація: Наукова бібліотека ім. М. Максимовича, 3 поверх, ауд. 31

Крутий простір — нові можливості!

Comments are closed.