День першокурсника історичного факультету

24 жовтня першокурсники історичного факультету вперше проявили себе на університетській сцені і показали свої вміння і таланти.

Розпочався виступ з того, що колишні абітурієнти отримали від свого викладача низку цікавих і непростих завдань, щоб підтвердити своє право носити горде звання студента. Вони робили селфі на фоні Червоного корпусу, ходили на семінар з історії, проводили знайомих через вахту без її відома, отримували книги з бібліотеки, забирали на вокзалі «передачку» від батьків, і найважче – намагалися прожити на стипендію. З гордістю пройшовши всі ці випробування, вони стали справжніми Студентами. Першокурсники та організатори були гарно підготовані , адже не було жодного номера, який би не сподобався глядачеві. Але окрім сміху, кожен номер доносив також проблеми, які виникають в житті студента історичного факультету.

Не оминулося й без величезної кількості художніх номерів, що показали всіх талановитих цьогорічних вступників. Чарівна гра на скрипці від Анастасії Прокопенко, неперевершений спів від Ангеліни Будник, крутий кавер на пісню групи Nirvana від Антона Кликова, заворожуючий музичний номер від Дарини Фесенко і Софії Регеши, танець Гавана – одні з номерів, які були на сцені того вечора. Складно виділити когось, тому що всі виступи заворожували погляд і приносили неймовірне задоволення. Завершився виступ піснею про історичний факультет.

Після закінчення виступу, слово взяв декан історичного факультету, Патриляк Іван Каземирович. Він привітав першокурсників з їх дебютом на університетській сцені і відзначив, що вони чудово проявили себе. Кожен з учасників і організаторів отримав грамоту за участь у виступі. 
Усі учасники заходу зробили все можливе і виступ дійсно вийшов чудовим. Відчувалось те, що всі стараються, і тому весь захід був дуже атмосферним, і непомітним стало завершення свята. 

Не можу не додати коментар від одного з організаторів цього заходу, Дмитра Шаповала: 

«День першокурсника покликаний поєднати велику кількість студентів навколо однієї справи. Як для організаторів цього дійства, для нас дуже важливим є створення таких умов, за яких студенти першого курсу зможуть розкрити свої таланти на максимум та гідно представити себе старшокурсникам та викладачам. Головне – це емоції. Кожен повинен відчути себе особливим та неповторним».

Подякуємо всім учасникам і організаторам Дня першокурсника історичного факультету за чудове представлення і побажаємо новоявленим студентам удачі в їхньому студентському житті!

Comments are closed.