Жива бібліотека

11 листопада в бібліотеці ім. Максимовича вже втретє відбулась «Жива Бібліотека», яка була проведена задля того, щоб допомогти зібрати кошти на лікування одному з постійних авторів «Librarium» Патенку Данилу.

Всі «книги» вразили своїми непересічними та цікавими історіями з життя, емоції від яких неможливо описати словами. Тут був як вихованець християнської родини, який став барабанщиком, проповідником, звукорежисером та аранжувальником, так і хлопець, який розповів про свій досвід вживання різних психотропних речовин. Також свою історію розповіла і дівчина, яка перенесла трансплантацію кісткового мозку та поборола апластичну анемію тяжкого ступеня – гематологічне захворювання крові, митець, який створює картини і вже більше 10 років йде шляхом пізнання шедевру, засновниця благодійного аукціону побачень, який допоміг зібрати гроші для лікування хворих дітей і знайти учасникам свою половинку, хлопець, який прожив рік у Франції, працюючи з дітьми в маленькій сільській школі, та багато інших унікальних «книг». 

Кожна розповідь «читачів» не була залишена без уваги і змушувала замислитись. Від деяких оповідей навіть з’являлися мурашки по шкірі і перехоплювало дух, тому що важко було уявити те, що перед тобою сидить людина, яка це все пережила і зараз ділиться своєю історією з тобою.

Також була «таємна книга», про яку не було анотації в «бібліотекарів». Це був юнак, який розповів свій досвід заробітку перших грошей і створення власного бізнесу. Реєстрація ТОВ у 16 років, зйомка серіалів, навчання на програміста – про це і багато інших розповів наш герой.

 Організатори не забули пригостили гостей смачним чаєм з цукерками, щоб кожен охочий міг відволіктися від історій, хвилинку обдумати почуте і знову поринутися в «читання».

Не можу не додати коментар від головного організатора цього благодійного вечора, Скуйбид Марії:

«Сподіваюся, що «Жива Бібліотека» змогла когось надихнути на нові звершення, чи то художні, наукові або організаційні, адже саме з обміну інформації починається розвиток. Також хочу закликати всіх частіше робити або відвідувати благодійні заходи, адже пізнаючи світ ми допомагаємо йому»

Завдяки «Живій бібліотеці» вдалося зібрати близько 2500 гривень на лікування Данила Патенка. Ми вас також закликаємо долучитися і зробити внесок на лікування нашого студента 2 курсу філософського факультету Патенка Данила Васильовича

РЕКВІЗИТИ:

 

4149 4978 6318 4463

ФУРСА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

 4149 4991 2869 8030

КАРНАУХ АННА ВІКТОРІВНА

Дякуємо організаторам за чудово проведений захід і до зустрічі на наступній «Живій бібліотеці»

Comments are closed.