Звіт Тетяни Федорчук та інаугурація Станіслава Гречки

1 червня відбулося чергове засідання Студентського парламенту Університету. Зібрання було урочистим: голова СПУ Тетяна Федорчук передала свої повноваження Станіславу Гречці.

Перед тим Тетяна детально відзвітувала про свою діяльність за кожним з 6 департаментів, фінансовий стан Парламенту, нові проекти. Зокрема, за рік було проведено ревізію документів в архівних збереженнях СПУ, налагоджено документообіг, засновано проект «Консультант абітурієнта», скоординовано роботу поселення гуртожитків, створено офіційний сайт СПУ, організовано велику кількість культурно-мистецьких, освітніх і спортивних заходів. Тетяна визнала свою програму виконаною на 50% і продовжить з оновленою командою вже як перший заступник новообраного голови. На засіданні були присутні ректор Леонід Губерський, проректор з науково-педагогічної роботи В'ячеслав Шамрай та заступник директора Інституту філології Святослав Шевель (обидва очільники СПУ – з ІФ). Усі вони щиро подякували команді Парламенту за виконану впродовж року роботу, Леонід Васильович порадив бути активним кожному зі студентів, щоби залишити студентське життя в пам’яті.

Встигли обговорити й кілька нагальних питань, зокрема, майбутню вступну кампанію (про набір волонтерів для проекту «Консультант абітурієнта» говорила голова СПІФ Анастасія Кікоть) та зі спортивним стадіоном, яку ректор узяв під особистий контроль. Також Губерський наголосив на потребі популяризації спорту серед молоді та розвитку науки, адже Київський національний університет – важливий її осередок. Студпарламент, на думку ректора, ‒ важлива структура в розвитку.

Після промови Леоніда Васильовича та Тетяни відбулося вручення грамот головам департаментів СПУ та найактивнішим їхнім представникам. Таню Федорчук також привітали: кожен департамент, кожен факультет та Інститут був вдячний їй за відповідальну роботу. Далі голова передала символічну Книгу історії Парламенту Станіславу Гречці, який пообіцяв: продовжуватиме добрі традиції Університету та приділятиме увагу кожній проблемі та ідеї.

Приємно, що адміністрація КНУ уважно ставиться до студентського самоврядування. І проблеми, і досягнення Студпарламенту знаходять відрухи в керівництва, що є важливим для постійного відкритого діалогу між студентами та викладачами Університету!

Повний звіт Тетяни Федорчук за період роботи 31.05.2016-31.05.2017 можна переглянути за цим посиланням.

Автор: Юлія Кузьменко
Редактор: Катерина Кубрак