Зустріч з Дмитром Шуровим

У минулому піаніст гурту Океан Ельзи, Esthetic Education і Земфіри, а зараз – керівник і соліст проєкту Pianoboy. Це все про Дмитра Шурова, молодого й талановитого музиканта, який завітав до нашого Університету. 

Найцікавіше із зустрічі – далі у статті⬇️

Зазвичай спікери багато розповідають про свою біографію та якісь життєві історії. Цього ж разу було більше особистих думок про те чи інше питання, хоча не оминулось без декількох історій з життя.

Почалось з того, що Дмитро розповів про своє проживання в американській сім’ї з дітьми, які мали вади здоров’я, і чому навчився за цей рік:

«У моїй родині не було прийнято ділитися з дітьми тим, що відбувається, а тут було навпаки, і кожен ділився своїми проблемами. Це був дуже великий шок і це мене дуже змінило. Я тоді вперше зрозумів, що таке реальні відносини коли досить багато знаєш про людину і бачиш її зсередини: як вона плаче, сумує, злиться чи радіє»

Також поділився зі студентами своєю позицією щодо поїздки українських артистів в РФ:

«Я не з тих людей, які займаються оцінкою того, що роблять інші люди, не знаючи, що в них відбувається. Я можу відповідати за себе в першу чергу. Позиція кожної такої людини – це його власна справа, і вона має розуміти відповідальність, яку вона несе»

Дмитро Шуров – неординарна особистість. Хоч він почав свій творчий шлях досить пізно, проте його бажання висказатись, виразити весь той душевний біль, допомогло йому показати себе й досягти успіху. Саме через це було цікаво послухати його лекцію і спробувати зрозуміти світогляд митця, який творить музику і виражає в ній свою душу.

Comments are closed.