Король КНУ 2019

Увага! Камера! Мотор!

7 травня Caribbean club об’єднав 11 НАЙкращих хлопців університету в змаганні за почесне звання Короля КНУ 2019!

Ефектні особистості, що приміряють непередбачувані образи; святкова атмосфера та насичений адреналіном настрій. А ще сучасні вражаючі постановки, казкові костюми та несподівані музичні номери –шоу встигло здивувати не один раз.

Хоч сам конкурс і відбувся на початку травня, змагання тривали ще з 12 квітня. Саме із квітня на одному з порталів КНУ (knuevents в Instagram) висвітлювалися відео-листівки учасників, де вони презентували себе глядачам. Наступним кроком стала фотосесія, яка розкрила потаємний бік парубків.

І ось 7 травня, пройшовши всі випробування спалахами та блисками софітів, хлопці були готові до повноцінної боротьби за корону.

На очах у глядачів учасники мали продемонструвати свої таланти, інтелектуальні здібності та приготувати спільні виступи. Обрати КОРОЛЯ КНУ 2019 випала нагода вельми поважному журі у складі:

  • Заверухи Богдана – короля КНУ 2018
  • Бойко Галини – королеви КНУ 2018
  • Антона Скурагова
  • Рози Аль-Намрі – відомої української журналістки, телеведучої, учасниці романтичного проекту “Холостяк-3”
  • Представниці головного спонсора “СТуК”

У перші ж секунди конкурсанти феєрично з’явилися у спільному танцювальному виступі. Дим, спалахи світла, музика та наші учасники – усе необхідне для шоу, яке запам’ятається надовго.

Обирали Короля у декілька етапів.

На першому етапі конкурсанти демонстрували свої таланти. Такі різні особистості із індивідуальними смаками повинні були протистояти один одному. Сцену підпалював і запальний хіп-хоп, і чуттєвий контемп, і гостре слівце стендапера, і навіть вибухові рок-гурти.

Голоснішими за скрім солістів рок-гуртів були лише крики вболівальники фізичного, математичного та психологічного факультетів. І не дарма – найактивніших студентів чекали «особливі» подарунки за їхню голосну підтримку.

На другому етапі хлопці змагалися у своїх інтелектуальних здібностях. Безумовно, тут конкурсанти проявили свою креативність на всі 100! Ви коли-небудь бачили, щоб на інтелектуальному конкурсі сиділи навприсядки та лузали насіння, розмірковуючи на філософські теми? Ні? Тоді ви не були на «Король КНУ 2019».

Але на цьому сюрпризи не закінчуються!

У знак підтримки учасника з факультету психології, один з вболівальників затанцював босоніж на сцені. А на що ви варті заради підтримки?

Але якою б цікавою не була історія чи захоплюючим шоу, усім цікаво лише одне. Хто ж став єдиним обраним Королем КНУ?

Приз глядацьких симпатій отримав Огородніков Юрій (факультет комп’ютерних наук та кібернетики)

Титул другого віце-короля Остафійчук Тимофій (філософський факультет)

Титул першого віце-короля – Дичаківський Валерій (Інститут журналістики)

А переможцем Королем КНУ 2019 став Пікуль Віталій (військова журналістика).

Хлопці зізналися, що конкуренція особливо не відчувалася, адже за цей час усі встигли стати друзями.

Боротьба за титул була вражаючою та феєричною. Але на цьому історія конкурсу не закінчується. Можливо ти станеш наступним Королем КНУ?

Comments are closed.