Лекція «Інформаційно-розважальні шоу в медіа» від ведучого ранкової програми «Сніданок з 1+1» Єгора Гордєєва

19 листопада в бібліотеці Максимовича відбулась надзвичайно цікава та інформативна зустріч з випускником філософського факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка, ведучим ранкової програми «Сніданок з 1+1»,  успішним сторітейлером та просто дуже талановитою людиною  — Єгором Гордєєвим.

На початку лекції Єгор розтлумачив аудиторії, що таке історія та чому все навколо нас є історія. Відомий телеведучий переконаний, що інформація, як продукт, зараз не має жодної цінності. Саме інфотеймент – це все, що відбувається сьогодні.

«Можна говорити правильні речі, але вони наразі нікому не потрібні. Змінився час. Людина інформацію просто не сприймає, вона хоче лише інфотеймент».

Далі він розповів про ефективне розуміння цільової аудиторії, а саме методи та механізми правильного створення сторі. Єгор Гордєєв наголосив, що загальна жага до розуміння аудиторії  є одним із унікальних секретів сучасного суспільства. Оскільки сучасне суспільство – це саме про ефективність.

«Сторі – це правильний контент направлений на ядро цільової аудиторії».

«21 століття – це суспільство, яке складається з ефективних професіоналів».

Після лекції Єгора слухачі мали чудову нагоду поставити запитання, які виникли під час його розповіді.

– Що треба казати, коли тебе запитують, чому  хочеш стати саме журналістом?

  • «Дивне питання. Якщо говорити про мене, то я в першу чергу дивлюся на загальну адекватність та професійність людини. Як ви правильно будете розуміти власні інструменти, унікальні навички, як вмієте класно відчувати аудиторію, тому що штучність у 21 столітті відчувається дуже легко.» 
  • «Журналістика – це про професію, а не про месіанство».

Як будується контент?

  • «Обов’язково враховується цільова аудиторія. Контент – це набір інформації, який направлений на цільову аудиторію та видається у цікавому форматі.»
  • «Не плутайте інформацію з контентом»

Як пройшов Ваш перший день у ефірі 1+1?

  • «Чесно, не пам’ятаю. Точно знаю, що було важко, оскільки це не той формат до якого я звик. Проте бажання зробити класну команду та історію допомогло перейти до чогось дуже цікавого для мене. «Сніданок з 1+1» – це один з найскладніших ефірів на українському телебаченні суто технічно, оскільки це щоранковий марафон з шаленим ритмом».

У цілому, зустріч пройшла в надзвичайно затишній та невимушеній атмосфері. Кожен присутній черпав для себе багато корисної інформації.

Comments are closed.