Ментворкінг

  • Лютий 1st, 2020
  • Всі
  • 0 Comments
  • Ilchuk Oleksandr

Ментворкінг — не матюк латиною і не нетворкінг, а івент, вартий твоєї уваги. Тож звільняй четвер від справ і скоріш читай статтю, щоб дізнатися про захід більше😏

Ментворкінг – це зустріч у форматі small talks із непересічними спеціалістами із різних сфер діяльності, завдання якого – допомогти ментору і менті знайти один одного й утворити міцний та плідний союз. Формат заходу досить новий (вперше така зустріч відбулась лише восени минулого року) але це не заважає йому набирати популярності.

Цього разу івент нарешті відбувся в стінах нашого Університету, у Лунотеці. На зустрічі було досить багато різних менторів – від ІТ-спеціалістів, до власниці медіа і організатора заходів для топ-компаній. Це була і Олена Жупикова – founder в KA Group та організаторка бізнес-заходів, і Ярослав Герасименко – Talent Development Specialist в METRO, і Олег  Терещенко – креативний директор UA Нова Хвиля, і Ігор Стольницький  — колишній студент КНУ, а зараз – засновник і директор компанії “Хорошоп”, та багато інших успішних людей.

Можливості нудьгувати не було у жодного учасника. Найбільша цінність ментворкінгу в тому, що сюди приходять професіонали певної справи, які мають великий досвід у своїй сфері. Це не лекції, коли ти в ролі пасивного слухача і можеш задати лише одне питання. Ти активний учасник дискусії і можеш отримати відповіді на все, що тебе цікавить, навчитися чомусь на поговорити з менторами на рівних. Хоча найголовніше завдання заходу – це можливість знайти свого ментора, кожен може обговорити будь-яку тему, що не пов’язана із майбутнім фахом. Хочеш обговорити фемінізм, геополітику чи криптовалюти – із легкістю знайдеш співрозмовника. Саме це неофіційне спілкування і створює приємну атмосферу легкості і «ламповості», яка й змушує з нетерпінням чекати четвер, щоб знову піти на ментворкінг.

Дякуємо організаторам за прекрасний вечір. До зустрічі на наступному MentorHub!

Comments are closed.