Міс факультету психології 2019

29 листопада в актовій залі Червоного корпусу відбувся конкурс 

«Міс факультету психології 2019». Шість найрозумніших, найталановитіших і просто найкращих красунь змагалися за право носити горде звання «Міс факультету».

 

 

Розпочався захід з короткого вступного відеоролика про наших учасниць, після якого ведучі познайомили глядачів з високоповажним журі, до складу якого входили:

Синельников Роман Юрійович – кандидат психологічних наук, заступник декана з виховної роботи;

Білоус Олександр Вікторович – кандидат психологічних наук;

Іванна Хонелія – модель, постановник фешн-показів та знімального процесу, тренер з модельної пластики;

Астамур Хонелія – нутриціолог, тренер телепроєкту «Топ-модель по-українськи», медійне обличчя та автор фітнес-програм для моделей;

Дар’я Петрожицька – акторка театру та кіно;

Ревякін Євген – голова студентського парламенту факультету психології, студент 4 курсу.

 

Кожен член журі виступив з вітальним словом і нарешті конкурсантки зявилися перед публікою в шикарних червоних сукнях. Показавши своє розкішне вбрання, вони відправилися готуватися до наступного конкурсу, а тим часом глядачі насолоджувалися танцювальним номером. Далі учасниці дивували глядачів дефіле в костюмах для гри в стрітбол. Кожна з претенденток креативно підійшла до вибору вбрання – кожен костюм був особливим та унікальним. Щоб оцінити не лише зовнішній вигляд, а дізнатися й про світогляд учасниць, журі ставили їм цікаві, навіть трохи провокаційні питання. 

Після цього розпочалась головна частина конкурсу, під час якої конкурсантки нарешті відкрились публіці та показали свої таланти. Вони заворожували співом, виконували граційні бальні танці та грали на барабані. Перед кожним виступом було коротеньке відео, за допомогою якою учасниці намагалися донести певні меседжі з глибин своєї душі. У перерві між виступами також розіграли сертифікат на вивчення англійської мови від спонсорів заходу.

Ось і настав найбільш зворушливий момент вечора. Доки підраховували голоси журі, віце-містер економічного факультету Ігор Байрак віртуозно грав на саксофоні.

І ось після підрахунку голосів нарешті оголосили результати:

За участь в «Міс факультету психології 2019» нагородили Нечепурну Марину, Аліну Джепо і Дарину Яковенко.

          Другою віце-міс стала Щетиніна Анастасія, а першою віце-міс – Дарина Маркулич.

   Переможницею конкурсу стала Ольга Щербакова, яка отримала корону від міс факультету психології 2018 Жиженко Анастасії.

Comments are closed.