Події тижня: 20-25 лютого

Події тижня: 20-25 лютого

20 лютого

 

Семінар “Digital маркетинг” в Інституті журналістики


Де:
Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, вул. Мельникова 36/1, ауд. 37.

Коли: 20 лютого, понеділок, о 14:10
Думаєш знаєш уже все? Ми доведемо зворотнє! Буде цікаво й корисно. Поговоримо про тренди та тенденції розвитку інтернет-маркетингу. Навчимо всього, що потрібно справжньому професіоналу. Ти ще не вирішив? Не маєш часу? Та й взагалі краще сходиш на каву з друзями? А ми розкажемо твоїм колегам, як швидко отримати перший досвід і побудувати успішну кар’єру інтернет-маркетолога.  Бери каву й друзів з собою на наш семінар. Ледве найголовнішого не забули… Лекцію проведе спеціаліст google Андрій Ковалевський.

 

авраменкоЗустріч з Олександром Авраменком

Де: Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка (пр. Перемоги, 25А)

Коли: 20 лютого, понеділок, 14:30 – 16:00.

Дорогі друзі! Напередодні Міжнародного дня рідної мови просимо вас долучатися до свята мовознавства: «Птицю пізнають по пір’ю, а людину – по мові!». На вас чекає зустріч з Олександром Авраменком – одним з найвідоміших популяризаторів української мови.

Детальніше: https://vk.com/wall-58095412_22728

 

 

21 лютого

Заняття ораторського клубу КНУ “Word Up”оратор

Де: КНУ ім.Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60, ауд. 234.

Коли:  21 лютого, вівторок, 19:00-20:30.

Творчий підхід до власної промови є особливим завданням справжнього оратора. Ставимо нашій команді навчити Вас правильній аргументації свого виступу, лаконічності її продовження та вичерпної структури матеріалу! Вже на наступному практичному занятті МИ разом з Миколою Овчаровим – тренером з Лідерства та Ораторського мистецтва,  автором книги “Майстер публічних виступів” – будемо тренувати ваші можливості до самостійного опанування процесом подачі матеріалу у правильному місці, часі та руслі!

Детальніше: https://vk.com/wall-129819077_128

 

 

24 лютого

 

оупенStudentsConference on Bussiness Literature 2017

Де: IIR Open Space. Інститут міжнародних відносин, вул. Мельникова 36/1

Коли: 24 лютого, п’ятниця, 14:00-17:00

Щодня у світі випускають сотні і навіть тисячі книг, проте дійсно хорошої літератури не так багато. Зокрема, це стосується бізнесу та підприємництва. Практично кожен успішний бізнесмен вважає необхідним випустити книгу з порадами для початківців або ж розповісти свою історію успіху. Однак проблема в тому, що найчастіше одні й ті ж самі істини повторюються з книги в книгу. Як не розгубитися у великому розмаїтті? Щоб нові бізнес-тренди не пройшли повз Вас, приходьте на конференцію, де такі ж молоді люди, як і Ви, матимуть змогу розповісти про свої вподобання при виборі літератури!

Реєстрація за посиланням:  https://vk.cc/6eyM3l

Детальніше:  https://vk.com/wall-90453765_241

 

 

Квартирник MUSICEND

муз

Де: Наукова бібліотека імені М.О.Максимовича КНУ ім. Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 58, ауд. 31.

Коли: 24 лютого, п’ятниця, 18:30 – 20:00

Якщо музика для тебе є не просто мелодією в навушниках та сухими нотами на аркуші паперу, а чимось, що змушує циркулювати кров швидше, пробуджує почуття та викликає емоції, то цей захід створений спеціально для ТЕБЕ! Ми чекаємо всіх-всіх, хто дійсно захоплюється музикою, та готовий поділитися своїми талантами з іншими (але і слухачам також дуже раді)! Просто візьми свої інстументи та співай, знайомся і прикольно проводь час. Зроби свій простий навчальний вечір наймузичнішим. Якщо виникли будь-які питання, то звертайтеся сюди https://vk.com/sofikofedorchuck  Чекаємо з нетерпінням!

Детальніше: https://vk.com/kvartirniksheva

 

25 лютого

 

Кастинг на проект ROCK STAGE 2017

 

Де: Lavra Studio, Дегтярівська, 5.

Коли: 25 лютого, субота,  11:00 – 15:00

На студії є барабанна установка, комбіки для електрогітар та басу, тому приносьте з собою лише інструменти та хороший настрій!

Звертайтесь за детальною інформацією: https://vk.com/nick99ts  https://vk.com/nastia07  https://vk.com/asya.adams.  https://vk.com/wall-136989234_13,  https://vk.com/rock_stage2017.

 

 

 

Comments are closed.