Презентація програми Erasmus+

Завжди мріяв спробувати навчатися за кордоном? Чув про можливість участі в Еразмус+ і хотів би дізнатися більше?
9–11 жовтня ESN Kyiv влаштували низку заходів у різних корпусах нашого університету, аби кожен з охочих міг отримати цікаву для себе інформацію; стартував марафон подій 9 жовтня в Лунотеці.

Івент розпочався виступом Єлизавети Підопригори — голови департаменту міжнародної співпраці СПУ. Вона детально розповіла про історію створення ERASMUS+, умови та особливості участі в програмі. Так, якщо хочеш поїхати за обміном і відповідаєш вимогам, то необхідно підготувати низку документів та пройти співбесіду. Докладніше можеш почитати тут.

Далі взяв слово Роман Куриленко, випускник нашого університету, аспірант, та колишній член СПУ, що поділився персональними враженнями від короткострокових проектів ERASMUS+. Головна їх відмінність від програм обміну — тривалість до двох тижнів, упродовж яких можна прокачати певні свої навички чи, разом з однодумцями, працювати над проектом. Приємним бонусом були корисні поради щодо написання мотиваційного листа й ефективного використання часу під час проекту.

Останнім спікером була Єлизавета, цьогорічна учасниця програми обміну. Вона розкрила всі тонкощі оформлення й подачі документів для участі й поділилася своєю історією навчання в Софіївському університеті (Болгарія) за ERASMUS+.

Тож, якщо хочеш спробувати на смак життя студентів закордонних університетів — скоріше підписуйся на сторінки ESN Kyiv в Telegram та лови круті можливості саморозвитку й накопичення нового досвіду.

Comments are closed.