Протокол та реєстраційний лист Конференції студентів Університету від 14.03.2017. Положення про органи студентського самоврядування, Положення про самоврядування в студмістечку та Типове Положення про самоврядування в гуртожитку.

🔥 УВАГА! 🔥
Публікуємо Протокол та реєстраційний лист Конференції студентів Університету від 14.03.2017.
Також додаємо чинні варіанти Положення про органи студентського самоврядування, Положення про самоврядування в студмістечку та Типове Положення про самоврядування в гуртожитку.
Усі оригінали документів та заяви на відмову знаходяться в 218 ауд. Червоного корпусу.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ:  Polozhennya_pro_OSS

ПРОТОКОЛ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА: Protokol_Konferentsiya_studentiv_14_03_2017

РЕЄСТАЦІЙНА ФОРМА УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ:  Scan_20_Mar_2017_9_42_pm

ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ В ГУРТОЖИТКУ СТУДЕНТСЬКОГО МІСТЕЧКА УНІВЕРСИТЕТУ: SRG

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ В СТУДЕНТСЬКОМУ МІСТЕЧКУ УНІВЕРСИТЕТУ: SRS

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВИБОРИ СТУДЕНТІВ (КУРСАНТІВ): Polozhennya

Положення про вибори не опубліковано у зв’язку з технічними проблемами. Просимо поставитися з розумінням, завтра прикріпимо.