Про адміністрацію, викладачів і студентство

У житті кожного абітурієнта колись настає той день, коли він просто сідає, опускає голову і розуміє, що заплутався. Заплутався в усіх цих проректорах, завідувачах кафедрою і в купі викладачів (які – Боже! – бувають ще й доценти, асистенти і професори). У нас таке було. Але ми не хочемо, щоб таке було у вас! Отож, короткий екскурс в ̶і̶с̶т̶о̶р̶і̶ю̶ посади людей, з якими вам доведеться стикатися вже зовсім скоро.

? Ректор. Це найпростіше, бо він один. Леонід Васильович Губерський – академік НАН України, академік АПН України, доктор філософських наук, професор, Заслужений працівник освіти України, Надзвичайний і Повноважний Посол. Почитати більше -> http://knu.ua/ua/geninf/adm/Guberskiy/

? Проректори:
– Перший Проректор – Олег Каленикович Закусило (http://knu.ua/ua/geninf/adm/Zacusilo/).
– Проректор з науково-педагогічної роботи (навчальна робота) – Володимир Анатолійович Бугров (http://knu.ua/ua/geninf/adm/Bugrov/).
– Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) – Петро Олексійович Бех (http://knu.ua/ua/geninf/adm/Bekh/).
– Проректор з наукової роботи – Віктор Семенович Мартинюк (http://knu.ua/ua/geninf/adm/Martyniuk/).
– Проректор з науково-педагогічної роботи (виховна робота) – В’ячеслав Вікторович Шамрай (http://knu.ua/ua/geninf/adm/Shamraj/).
– Проректор з адміністративно-господарської роботи – Сергій Володимирович Легкий (http://knu.ua/ua/geninf/adm/Lehkyy/).

?У кожного факультету є декан, а в кожного Інституту – директор. Більше про них та їх заступників можна почитати на сайтах безпосередньо того факультету/Інституту, який вас цікавить. Усі посилання тут -> http://knu.ua/ua/departments

?Що стосується студентства, то тут можна довго розказувати про Студентський парламент Університету (СПУ), а також про Студентські парламенти (СП) факультетів/Інститутів. Ми обов’язково виділимо цьому питанню окремий пост, а ознайомитися зі структурою СПУ можна на офіційному сайті -> http://sp.knu.ua/ . Головою СПУ наразі є Stanislav Grechka.

“Ого-о-о-о!” – мабуть ви зараз подумали. “Ага-а-а-а!” – відповідаєм ми вам. Але це тільки початок! Чекайте на нову інформацію вже зовсім скоро, а поки не забувайте також про існування бота для абітурієнтів у Телеграмі -> http://t.me/univ_kievbot

Comments are closed.