Про EСОbazar, і не тільки

8 листопада у стінах Факультету психології група активістів EcoLogic організували  EСОbazar, який є унікальний тим, що пропагує ідею максимально використовувати уже створене і берегти планету від сміття.

Погодьтеся, що екологічне питання стоїть особливо гостро у наш час і вимагає рішучих дій від кожного. Інтернет-простір заповнений моторошними фото звалищ сміття, тонами пластику у воді, тваринами, які загинули, через зухвалість людини. Хіба можна стояти осторонь такого плачевного стану речей? Учасники EcoLogic переконані, що зміни потрібно почати з себе: «Змінювати світ – легко, ми доведемо!». Їх головною метою є поширення ідеї екологічного способу життя. Не можливо не радіти, що усе більше студентської молоді вирішує іти саме цим шляхом.

EСОbazar, або, так звана, екобарахолка – це чудова можливість не тільки продати чи придбати недорогу річ, але і дати нове життя тому, що мало опинитися у кошику для сміття. Мабуть, кожен має щось, що чомусь купив, але ніколи не одягав або майже не використовував, – говорять організатори – ми пропонуємо продати це людині, якій воно дійсно потрібне, а частину отриманих коштів, за бажанням, віддати на благодійність. Асортимент екорозпродажу був хоч і не дуже чисельний, але досить різноманітний: одяг, взуття, аксесуари, милі дрібнички і навіть канцтовари. А ціни – по кишені звичайному студенту.

Окрім того, захід намагався донести ідею того, що купувати треба обдумано. Гардероб, у якому тільки необхідні речі, уміння не купувати непотріб та утриматися від спонтанних покупок, як не дивно, збережуть не тільки ваші кошти, але і нашу планету від забруднення. Дійсно, ми рідко задумуємося, що усе, що ми купуємо, колись стане сміттям. Особливо небезпечними є синтетичні матеріали, які дуже довго розкладаються. EcoLogic не тільки виступають за природні матеріали, а й можуть навчити усіх охочих, як можна замінити поліетиленові пакети на екологічно чисті, зроблені власними руками.

На жаль, EСОbazar виявився не таким плідним, як можна було очікувати. Залишки речей будуть передані у магазини, що займаються благодійним продажем одягу, а організатори сподіваються, що наступного разу їм вдасться привернути увагу якнайбільшої кількості студентів. Ми, у свою чергу, теж маємо надію, що подібні ініціативи не залишаться не поміченими, адже наші студенти – справжні еколюби. Чи не так?

Comments are closed.