Півфінал XIX Чемпіонату КВН. Обережно, тут дуже смішно!

Усі, хто вважає, що студентський КВН помер, просто не були 15-16 квітня в Червоному корпусі, де в півфіналі XIX Чемпіонату КВН змагалися 7 команд.

Завдяки командам та Молодіжному центру культурно-естетичного виховання ми побачили дві чудові гри, що накрили головний корпус хвилею гарного настрою та влучних жартів.

Під час першої гри за місце в фіналі, що відбулася 15 квітня, змагалися такі команди: «Ласковый зверь» (Економічний факультет), «Бульвар Торнадо» (Інститут філології), «Своя атмосфера» (Військовий інститут).

У трьох конкурсах: візитка, розминка та СТЕМ із зіркою, учасники викладалися на повну. Якщо про перше випробуванням все зрозуміло з назви, то про решту я розповім детальніше. Розминка — найскладніший конкурс, як на мене. Імпровізувати вдається не всім, коли потрібно відповідати на дошкульні питання суперників та журі. СТЕМ із зіркою — найбільш очікуваний конкурс, бо на сцені поряд з командами з‘являються відомі гумористи, які радісно грають мініатюри зі студентами.

Отож, на сцені Червоного корпусу разом з учасниками виступали: Дмитро Шумко, команда-учасниця Ліги Сміху  «Мініпанки» та Юрій Пасічник. Оцінювало гру не менш зіркове журі: Тетяна Клочко, Михайло Денисов, Френк, Анна Городецька, Андрій Джеджула, Дмитро Перепелиця.

За підсумками першої гри перепустку до фіналу отримала команда «Бульвар Торгадо» (Інститут філології). А компанія-спонсор HUAWEI підготувала цінні подарунки для найкращих артистів.

 

16 квітня запальні вболівальники зібралися вже на другу гру півфіналу, щоб підтримати команди:  «Недотроги» (Хімічний факультет), «На сцені команда» (Інститут журналістики), «П‘ятниця» (Історичний факультет), «На Володимирській завжди сонячно» (Юридичний факультет).

   Гра пройшла вже за відомим сценарієм, ось тільки оцінювалася оновленим складом журі: Тетяна Клочко, Денис Муратов, Сергій Бриль, Анна Городецька, Дмитро Перепелиця.

 А допомагали учасникам у СТЕМі: Антон Скуратов, Саша Філімонов, Ілля Бортуаль, Анастасія Ткаченко, Влад Шевченко, Катя Нікітіна.

   Друга гра завершилася перемогою команди Юридичного факультету «На Володимирській завжди сонячно» .

   Фінал обіцяє бути видовищним!

   Від себе, як глядача, хочу сказати, що це було неймовірно… Креативні й активні учасники , в яких на лобі написано: «Я люблю КВН» , неймовірна підтримка залу та й просто крута атмосфера.

   Наостанок, хочу зацитувати одну з команд: «Коли в Чарлі Чапліна запитали про найкращу сцену, на якій він виступав. Актор не зміг відповісти , бо ніколи не був на сцені Червоного корпусу».

   Тож, не пропустіть фінальну гру, адже команди-учасниці неодмінно подарують гарний настрій!

 

Comments are closed.