Підвищені стипендії 2.0: Breaking News

Протягом насиченого робочого дня Студентський парламент Університету провів ряд робочих зустрічей з представниками адміністрації Університету, бухгалтерії, навчальної частини, юридичного відділу, в результаті чого ми спромоглися ЩЕ БІЛЬШЕ ДЕМОКРАТИЗУВАТИ ТА РАЦІОНАЛІЗУВАТИ критерії, за якими призначатимуться стипендії за особливі успіхи у навчанні (ПІДВИЩЕНІ СТИПЕНДІЇ).

В ході численних дискусій між делегатами до Стипендіальної комісії від Студентського парламенту були сформульовані та мотивація та ті аргументи, за допомогою яких вдалося переконати й інших членів Стипендіальної комісії ПРИЗНАЧАТИ ПІДВИЩЕНІ СТИПЕНДІЇ, КЕРУЮЧИСЬ ЛИШЕ РЕЙТИНГОВИМ ПРИНЦИПОМ, БЕЗ УРАХУВАННЯ АБСОЛЮТНИХ ПОКАЗНИКІВ.

Тобто, підвищену стипендію отримуватимуть лише за умови входження до 13% від 45% загального ліміту, без урахування окремих оцінок за ту чи іншу форму семестрового контролю.

З такою пропозицією та проханням до ректора Л.В. Губерського ми виступили спільно з Профспілковою організацією.

Завтра – відповідальний день – засідання Стипендіальної комісії Університету, на якій представники Студпарламенту та Профспілки будуть відстоювати право студентів на можливість отримувати підвищену систему ЛИШЕ ЗА РЕЙТИНГОВИМ ПРИНЦИПОМ.

Завтра ми будемо інформувати вас безпосередньо із засідання Стипендіальної комісії та Вченої ради Університету про перебіг подій, пов’язаних з питанням підвищених стипендій.

З повагою до кожного студента,
Твій Студпарламент

Відслідковуй всі новини та подробиці стипендіального забезпечення з перших вуст – на інформаційних ресурсах Студпарламенту:

ВК —> https://vk.com/sp_knu
FB —> https://www.facebook.com/knu.parliament/
Телеграм —> https://t.me/spu_knu

Заказал диплом специалиста Ивдель. Купила http://besstdiplom.com/ диплом магистра Кондинское. Получите качественную степень бакалавра. У вас есть возможность получить в университете традиционную инженерную или бизне

Comments are closed.