Відверта розмова з Анатолієм Анатолічем

Прямодушність, щирість, справжність – це все те , як можна охарактеризувати зустріч з Анатолієм Анатолічем ,яка відбулася 4 лютого в стінах Інституту Міжнародних відносин .

За словами Анатолія його історія – «історія великої кількості поразок, які призводять до успіху».

Анатолій Анатолійович Яцечко— ведучий прямого ефіру ранкового шоу «Сніданок з 1+1». Ведучий red room вокального шоу «Голос Країни» на телеканалі «1+1» (1, 2, 3, 4, 5 сезони), шоумен, радіоведучий, журналіст . Автор і виконавець сольного проекту «Правила граматики». Двічі найкращий гравець інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» та засновник YouTube програми «Зе інтревюер».

Перш за все, зірковий гість привітав студентів з навчанням у кращому вузі країни —  КНУ ім. Т.Г.Шевченка, який відкриває безліч можливостей та дає фундаментальні знання.

Атмосфера на лекції була відвертою: Анатоліч  поділився з аудиторією історіями з життя та своїм шляхом до успіху.  Зазначив, що  у побудові  успішної  кар’єри кожного очікують  перемоги та невдачі, і підкріпив цю думку  різними епізодами  з власного досвіду. До прикладу, навіть після перемоги в  шоу на ICTV, кар’єрного взльоту так і не відбулось — через брак знань та досвіду.

Ще одним, досить визначним періодом в його кар’єрі, була праця на 1+1. Незважаючи  на те, що цей період життя був досить успішним, він покинув цю роботу через прагнення творити щось своє. Так він створив YouTube канал. Анатолій розказав історію створення проекту «Зе Интервьюер», метою якого, за словами шоумена,  було показати один день з життя зірки. У цьому проекті Анатоліч намагається не нав’язувати глядачам певну думку про гостів програми — аудиторія повинна сама зробити висновки.

За його передбаченнями, український YouTube  має  перспективне майбутнє, оскільки популярність українського контенту тільки набирає обертів і кожен має можливість, зробивши круту програму заробити хороші гроші.

Аудиторія мала змогу  поставити зірці запитання та отримати корисні поради чи порції мотиіваціїї від Анатолія. «Як має працювати журналіст?», — одне з питань. Анатолій відповів: істина полягає в тому, що не потрібно йти за сенсацією — професійний журналіст має вміти йти на компроміс, щоб не виводити співрозмовника із зони комфорту. Також, кмітливі студенти  спитали поради майбутнім влогерам та блогерам, які прагнуть сворити свої канали  і залучити широку аудиторію. Анатолій з упевненістю відповів, що потрібно докорінно ознайомитись із обраним форматом та вивчити досвід західних активістів, які цим займаються,  оскільки майже всі їхні мейнстрімні  тенденції приходять до нас.

На майбутнє у Анатолія багато планів і про деякі він розповів глядачам. Один з проектів, який, безперечно, потребує уваги широкої аудиторії – це  соціальний проект, героями якого мають стати ті, чиї лиця не висвітлюються на біг-бордах чи екранах телевізорів — колишніх жителів окупованого Донбасу, які покинули свою Батьківщину. Це має нести мотивуючий контекст .

Тому не бійтеся своїх бажань, творити нове та ще невідоме, адже  в кожній справі головне — почати! А мотиваційне кредо можете запозичити у Анатолія: «Я роблю так, як бачу»

Comments are closed.