Скільки повинна заробляти жінка, чому флірт – це норма і хто повинен виховувати дітей? Карпачов відповів на кожне з цих питань!

Ми навіть і не мріяли, що до нас завітає найвідоміший український психолог та телеведучий Дмитро Карпачов! А популярні шоу  «Детектор брехні», «Вагітна у 16», «Врятуйте нашу сім’ю» завоювали любов мільйонів телеглядачів!

Не дивно, що в авдиторі не вистачало стільців для такої кількості студентів .Атмосфера була надзвичайно ламповою та затишною. Здавалось, що перед нами не просто успішна людина, а старий добрий друг, який готовий вислухати та допомогти. Зустріч відбулася в форматі питання-відповідь, тому кожен міг мав нагоду озвучити те, що так кортіло дізнатись. Якщо ти пропустив цю крутезну подію, тоді читай топ-10 найпікантніших питань.

Чи  можна вважати флірт зрадою?

 Це все питання домовленостей пари. Для когось показати лице в хіджабі – це зрада, а для інших секс з жінки з жінкою – абсолютна норма. Важливим є лише те, про що ви домовитесь, вам дозволяють власні переконання та світогляд.

 Як впоратись із ревнощами?

 Природа ревнощів – невпевненість в собі. Ревнощі — це коли ти розумієш, що в результаті порівняння з кимось іншим ти програєш. Головний спосіб уникнути цього , потрібно щодня підкреслювати важливість стосунків для вас. Так, компліменти й знаки уваги ніхто не відміняв. Проте дотримуйтесь золотої середини, друга половинка почне щось підозрювати.

 

Шкідливі звички партнера. Що робити?

Якщо хлопець/дівчина не хоче кидати палити чи випивати, повністю ігнорує вас – це тривожний сигнал. Є два варіанти вирішення: або прийняти, що для вас є недопустимо і на цих стосунках потрібно поставити хрест, або ж перестати виїдати мозок і змиритись. Вибір за вами.

 Ранні шлюби – норма?

 Це абсолютне зло. Будувати стосунки мають дорослі люди, які чітко знають, що їм потрібно, розуміти, в який напрямок рухається ти і твій партнер. І вихованням дітей мають займатись не діти, а люди, які вже самоствердились у житті. Тому не потрібно спати з тим, кого не бачиш батьком/матір’ю своїх дітей.

 Чи повинна жінка заробляти?

 Ні. Але це не означає, що вона не повинна працювати. Чоловік не хоче бачити жінку, якій винесли мозок на роботі. Так, вона може займатись саморозвитком, заробляти якісь гроші, проте жінка не має переживати через гроші. Завдання жінки полягає у тому, щоб бути щасливою та дарувати легкість та радість своєму чоловіку.

 

Чи варто давати другий шанс?

 Так, завжди. Кожна людина має право на помилку. Третій – можливо, залежить від конкретної ситуації. Четвертий – ніколи, це вже закономірність, систематичність.

Що робити, якщо хлопець нерішучий?

 Шукати рішучого. Крапка. Жодні вмовляння на кшталт : «Мішенька, котику, зайчику, ти маєш бути рішучим, давай, не бійся», — не діють. Це й не дивно)).Стосунки потрібно будувати з тим, хто тебе влаштовує вже зараз. І буде кращим в перспективі. Проте спроби зроби із зайця вовка і навпаки безрезультатні.

 Чи є проблемою те, що він заробляє менше?

 Це питання має декілька відповідей. Ситуація перша: жінка заробляє добре, чоловік – ніяк. Це реальна проблема. Вимоги та рівень життя жінки тоді на порядок вищі, ніж у чоловіка. Чоловік відчуває себе слабким, ніби він «не дотягує» до своєї другої половинки.

Ситуація друга: двоє заробляють достатньо, але жінка трішки більше – це нормально. Принципіальної різниці немає, якщо, звісно, у нього все в порядку з головою.

 

Що робити, якщо стосунки з’їдає рутина?

 Не тупити. Рутину легко побороти, найнявши обслуговуючий персонал. Коли ми вилучаємо одноманітні справи із повсякденного життя, з’являється час, щоб з кимось зустрітись, про щось поговорити, щось почитати. І тоді все, що зібрано за рамками, ти приносиш в сім’ю і обговорюєш. Проте якщо  двоє ходять на нудну роботу, опісля мають не більш цікаві справи на кшталт «поганяти в танчики», то це шлях в нікуди.

 Чому жінка має займати друге місце у житті чоловіка?

 Природа чоловіка полягає у тому, щоб ставити на перше місце роботу. Саме завдяки цьому в нього може буде нормальна сім’я. Щоб жінка не готувала цілими днями і не возила дітей в маршутках. Робота – важлива частина самореалізації чоловіка, тому не варто перешкоджати йому у цьому.

Comments are closed.