#СПУдайджест 2-8 жовтня

2 ЖОВТНЯ

LAWYER'S WEEK 2017

 

 

Де: Червоний корпус КНУ
Коли: 2-8 жовтня

Для всіх тих, хто просто не уявляє свого життя без юриспруденції, стартує Lawyer’s week 2017. Не знехтуйте можливістю поринути у світ права й стати свідком того, про що вже завтра будуть дискутувати ваші друзі та знайомі. СПЮФ підготував для вас цілу мережу унікальних заходів, що не лише піднімуть настрій, але й значно розширять ваше уявлення про одну з найдавніших професій. Тож не пропусти.

Канал в Телеграмі: @knu_spuf

Лекція Євгена Проніна: "Юриспруденція без рожевих окулярів"

 

Де: ауд 340. Червоний корпус КНУ
Коли: 13:00

Розпочне Lawyer’s Week’ 2017 Євген Пронін – керуючий партнер юридичної компанії Pronin&Partners Law Firm, Голова Клубу Майбутніх Адвокатів ААУ, засновник Курсу правничої майстерності в КНУ ім. Т. Шевченка, член Ради Федерації легкої атлетики України та переможець конкурсу «Молодий правник року 2015». Виступ Євгена із темою “Юриспруденція без рожевих окулярів” точно стане в нагоді тим, хто прагне зануритися з головою в юридичну індустрію.
Чи завжди все так легко, як здається на перший погляд, які перешкоди та пастки можуть очікувати на шляху професійного зростання і – найголовніше – як їх обійти – дізнайтесь вже завтра!

Лекція Міхаеля Мозера "Ще раз про Руську трійцю і її роль в історії української мови.

Де: ауд 329 Червоного корпусу
Коли: 14:30

Відомий австрійський мовознавець, професор мовознавства Інституту славістики Віденського університету, почесний доктор КНУ ім. Тараса Шевченка, лауреат цьогорічної Міжнародної премії імені Івана Франка, Міхаель Мозер прочитає лекцію «Ще раз про «Руську Трійцю» і її роль в історії української мови».

Лекція "Технології та архітектура сайту об'яв Лун".

3 ЖОВТНЯ

Лекція Віталія Мацелюха в рамках Lawyer's week 2017

 

Де: Червоний корпус КНУ
Коли: 3 жовтня

Поглибити свої знання у сфері приватного права, отримати корисні поради і влучні настанови, сформувати правильні життєві орієнтири та отримати порцію натхнення вам допоможе керуючий партнер АО “Артиус”, Голова Київського відділення Асоціації адвокатів України Віталій Мацелюх.

Канал Телеграм: @knu_spuf

4 ЖОВТНЯ

Тренінг "Реформатор - твій перший крок в роботі з державою"

4-5 ЖОВТНЯ

IT-fest Tetrix

 

Де: ВДНГ
Коли: 4-5 жовтня

Tetrix – це:

– найбільші та найкращі компанії-роботодавці у сфері IT;
– хакатон “Business Intelligence” для тих, хто не боїться проявити свої здібності та спроможність до teamwork;
– Brain-олімпіада з математичної логіки та креативності для smart guys;
– ІТ-квести, що змусять тебе think fast;
– Startup Challenge, де ми буквально під мікроскопом розглянемо безліч крутих ідей і підтримаємо найкращих;
– насичений лекторій “IT future” про досягнення українців у сфері IT, кар’єру в компаніях та розробку власних проектів, що допоможе знайти себе та відкрити нові горизонти;
– і, на останок, VR-games та безліч old school та hi-tech розваг!

Приходь – ти не пожалкуєш.

 

5 ЖОВТНЯ

Ніч в бібліотеці

 

Де: бібліотека ім. Ярослава Мудрого. 
Коли: 5 жовтня 
Реєстрація: до 20:30 3-го жовтня 

Творче об’єднання “Ніч в Університеті”, як і обіцяло, оголошує про нашу нову програму, яка відбудеться лише в один день, четвер, 5 жовтня, у приміщенні Національної бібліотеки ім. Ярослава Мудрого – колишній Парламентській бібліотеці на вул. Грушевського, 1.

До дня бібліотек ми проведемо “Ніч у Київській публічній бібліотеці” – першій бібліотеці Києва, створеної для всіх охочих ще в середині ХІХ століття. Дворянське життя, міські проблеми, найвидатніші персони того часу – все це буде на #ніч_у_бібліотеці #ніч_публічної_бібліотеки!

 

 

Не прогавте реєстрацію за посиланням у нашій спільноті фейсбук (https://www.facebook.com/nightuniv/) та телеграмі (https://t.me/nighthistory), яка відбудеться у вівторок, 3 жовтня після 20:30.

Через рівень заходу нагадуємо, що вхід відбудеться виключно за реєстрацією! Якщо ви просто прийдете незаписані – вас не пропустять на вході.

7-8 ЖОВТНЯ

Ярмарка "Світ юридичних професій"

Comments are closed.