Творча зустріч з гуртом BAHROMA

Продовжуючи головну подію України – пісенний конкурс Євробачення – студенти зустрілися з молодими талантами, уже всім відомим гуртом BAHROMA 15 травня в Червоному корпусі.

Двоє учасників групи – Роман Бахарєв та Дмитро Крузов – вперше відвідали наш університет, вперше пройшлися коридорами Червоного корпусу та відчули всю красу та велич атмосфери навчання наших студентів  у ньому.  Щирі та невимушені хлопці створили неймовірно творчу атмосферу у 329 аудиторії. Чим? Своєю енергетикою, інструментами та близькістю думок у відповідях на питання наших допитливих студентів.

Учасники зустрічі активно задавали питання різноманітного характеру, на які хлопці відповідали словами творчості та мистецтва. Говорили про Євробачення та перспективи на майбутнє. Найцікавішим фрагментом зустрічі стали корисні поради виконавців нашим студентам:

─ Щоб розпіарити свою музику молодому музиканту необхідно дуже цього хотіти та вірити у свій талант, вкладати свої треки в Інтернет та ділитися ними з друзями.
─ Гроші, які ти отримуєш від своєї творчої діяльності, ─ лише засіб, тільки з такою установкою ти досягнеш успіхів у своїй справі.
─ Подолання конфліктів у групі має здійснюватись крізь призму «колективного розуму», оскільки це не балет, де готують та відточують твої вміння, і лише взаєморозуміння та повага серед колективу зміцнює музику ще більше.

Виявилося, що хлопці не тільки талановиті, а й працьовиті винахідники: гітарист Дмитро має свій власний Інтернет-магазин музичних інструментів, тому, музиканти-початківці, переходьте за посиланням, і Дмитро вирішить будь-яку вашу проблему: http://myguitar.com.ua/.

Наприкінці зустрічі, за традицією, гурт BAHROMA виконав 3 всім знайомі композиції, одна з них – «На глубине», що є саундтреком українського серіалу «Київ вдень та вночі».

Ось так, студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка пощастило відчути атмосферу спілкування з майбутніми зірками українського поп-рокового стилю музики.

І пам’ятайте: чим більше ви відвідуєте концерти музичних гуртів та цікавитесь сучасною українською музикою, тим довше вона буде жити та процвітати в серцях багатьох наших громадян!

Автор: Ліна Павленко
Фотограф: Олеся Бєлозьорова
Коректор: Юлія Кузьменко

Comments are closed.