Чи існує новорічне чудо?

У повітрі уже чути запах хвої та мандаринок, міста і села заквітчалися гірляндами, пульсує передсвяткова метушня… добігає кінця 2019 рік, а отже, саме час, щоб підбивати підсумки й загадувати бажання. Бо усі ми віримо у дива, хоч у 10 років, хоч у 22. Може, правда, не хочемо у цьому зізнаватися. І не важливо, що Дід Мороз лишився героєм дитячих казок, але точно не зникають надії на те, що у новому році розпочнеться нове краще життя і здійсняться найзаповітніші мрії.

Ми поцікавилися у вас, яких новорічних див ви чекаєте, які небувалі історії траплялися з вами під Новий рік. Очевидно, що лише сміливці змогли поділитися частинкою свого потаємного з нами. Кожна надіслана історія – ніби окремий маленький світ, до якого на хвилинку вдалося відчинити двері. І що ж ми там побачили?

Світлина з мережі
«…Диво – це сидіти за новорічним столом з усіма-усіма родичами, говорити про все на світі з келихом шампанського, згадувати ваші спільні історії та молодість вже похилих рідних людей. Коли всі усміхаються та чекають 12 години, щиро сподіваючись та надихаючись тим, що з нового року вони почнуть нове життя. Диво – це прикрашати новорічну ялинку, діставати старенькі іграшки, плутатись у гірлянді, намагатись її все ж таки повішати та вберегти від набігів твого кота. Диво – це вдало скласти сесію та під Новий Рік вже бути зовсім вільним (але розуміти, що будеш сумувати). Диво – це твоє місто, що все-все світиться від новорічних прикрас, маленьких будиночків з глінтвейном та щасливих посмішок перехожих. Для мене диво – це все, що я бачу навколо себе…»

Нехай зараз усі пригадають, про що мріяли у дитинстві. Може про нову іграшку, солодощі, домашнього улюбленця, може про зустріч з зіркою чи хороші оцінки, а може про вірного друга? Як не дивно, але з роками нічого не змінилося. Для наших студентів найбільшими цінностями досі лишаються маленькі сюрпризи та великі почуття між людьми (і звичайно ж, вдало складена сесія. Так, про відсутність перескладань, як справжнє новорічне чудо, нам теж писали).

“…Я надіюся, що цей рік буде дійсно чудесним. Про що ж я мрію? Яке чудо я очікую? Добре, поділюся з вами частинкою своїх потаємних бажань. Думаю, всі погодяться, що все найкраще в нашому житті пов`язано саме з коханням. Нам, людям, поталанило відчувати любов. Тільки уявіть, як ми жили без цього почуття! В казкову новорічну ніч цього року я хотіла б зустріти кохану людину. Це було б справжнє диво, бо саме кохання – це вже чудо…”

Наші передноворічні дослідження показали, що насправді ми мріємо про кохання, міцну родину і домашній затишок. Адже сварки, депресії, складнощі в університеті – усе відступає перед вірою у себе й у диво. Ми обіцяли, що автори найкращих розповідей отримають подарунки, але обрати переможців виявилося ой як не легко. Як же можна порівняти мрію про руденьке кошеня з радістю від того, що Twenty one pilots оголосили другим хедлайнером Atlas Weekend,  очікування, що уся родина нарешті збереться разом за новорічним столом з романтичною історією про подаровану обручку? Тому ми вирішили: правильним буде сказати, що усі стали переможцями, а кошти, які були призначені для призів, ми віддамо на благодійність. Хіба не чудо станеться, якщо у новому році бодай одна хвора дитина одужає? Слід пам’ятати, що усі ми маємо велику силу – втілювати мрії й робити щасливими інших.

Світлина з мережі

Ми вдячні тим, хто поділився з нами своїми спогадами та сподіваннями. Кожна ваша історія неймовірно цінна й особлива. Нехай усе омріяне стане реальністю, а негаразди забудуться, як сон! Хай новий рік принесе мир і щастя вашим домівкам!

З любов’ю ваш СПУ=)

Comments are closed.