Школа ОСС у Каневі

20-21 травня, в переддень річниці перепоховання Тараса Шевченка, Студентський парламент організував “Школу органів студентського самоврядування” в Канівському природному заповіднику. Найактивніші студенти та студентки з різних факультетів обговорювали важливі літні проекти: “Консультант Абітурієнта”, “Студкуратор 2017” та поселення до гуртожитків КНУ імені Тараса Шевченка.

Також ми всі пройшли командні тренінги, що безсумнівно допомогло нам згуртуватися. Тож ми дякуємо організаторам, всім присутнім активістам, директору заповіднику та адміністрації КНУ імені Тараса Шевченка.

Чекайте оголошення про набір волонтерів на всі наші літні проекти на сторінках ваших факультетів. Долучайтеся, а ми гарантуємо, що вам сподобається! 

При приеме на такую работу работодатель оценивает прежде всего способности и умения конкретного специалиста. Однако в ходе работы они могут быть утеря http://edy-diplom.com/ дипломов, а также предложений для наших клиентов! Мы являемся надежным поставщиком дипломов в РФ. При приеме на такую работу работодатель оценивает п

Comments are closed.