ANDRE TAN – історія, яка мотивує

Здавалося б, що світ моди й студентство — трохи різні речі. Але у цій статті ми спробуємо переконати вас у зворотному. 13 лютого відбулася прем‘єра першого документального фільму про українського дизайнера Андре Тан. Проєкт присвячений знаковій події – 20-літтю існування однойменного бренду ANDRE TAN. Так, подія мала місце не у нашому університеті, та це не завада, щоб поділитися з вами ексклюзивною інформацією.

 

Певно, ви часто чули думку: щоб досягти мети, треба бути рішучим і наполегливим. Але слова завжди не такі вагомі, як реальні приклади. Таким прикладом є Андре. Думаєте, що дизайнер — легка професія? Що бренд одягу створюється без зусиль? Помиляєтеся. А якщо ми скажемо: «Андре Тан чистив рибу на базарі, шив шкіряні штани для байкерів, працював, де тільки можна, щоб вистачало на навчання»? Може, важко повірити, але це так. Його однолітки не розуміли дивного для хлопця захоплення шиттям. Родина, хоч і не створювала перепон, але не вірила в успіх хлопця. Він починав ще дитиною, малюючи ескізи до уявного журналу моди, далі — пішов на гурток крою та шиття, а потім вступив на навчання, хоч і спочатку не за тією спеціальністю. Ми переконані, що бодай одна людина, з тих хто читає цей текст, провела паралель зі своєю життєвою історією. І що ж, після випуску одразу прийде омріяна слава і визнання? Рожеві мрії! Знали б ви, скільки злетів і падінь було на шляху талановитого дизайнера. Саме такі люди, як Андре, нагадують, що отримати професію — не значить досягти успіху. Треба марити тим, що ти робиш! Не боятися ризикувати! Модельєр малював свої колекції ночами, не раз знищував уже готові малюнки та робив з чистого аркуша. Зараз ми, студентство, знаходимося у тій ситуації, коли усе ще попереду. Кожен з нас може стати професіоналом своєї справи, багатим і успішним. Але треба знати, що стоїть по той бік гарного життя: безсонні ночі, нервове напруження і ймовірність втратити усе, що є в одну мить. Але історія Андре Тана надихає вірити у свої сили. Він — один з найбільш знаних українських кутюр‘є, зірка Ukrainian fashion week. Його покази відбувалися у світових столицях моди, а одну з колекції презентувала сама Періс Хілтон.
На перегляд фільму у кінотеатрі зібралося безліч преси й відомих людей. Та це й не дивно, адже Андре одягає чималу частину українського шоубізнесу. Але незмінним лишається його прагнення зробити моду доступною для кожного.
Креативний продюсер фільму Ірина Никончук поділилася, яким викликом і водночас експериментом став фільм про Андре Тана: «У фільму нестандартна і цікава гілка дистрибуції: це перша робота для стрімінгових платформ, і, як креатори, ми відчували повну свободу. Впевнена, що глядач буде дуже натхненний, адже історія Андре дійсно сильна і з нею було легко і цікаво працювати. Для усієї знімальної команди було за честь розповісти її “.

Маємо надію, що ця історія дійсно зможе надихнути вас, дорогі студенти, до віри у себе і нових звершень. Якщо хлопчина з Харківської області став відомим усьому світові, чому б нам не робити кроки вперед?


Висловлюємо слова подяки PR-службі Andre Tan за інформацію та світлини.

Comments are closed.