Check in KNU – найзапальніша подія осені!

Гучна музика, галас, купа кульок, щасливі та усміхнені обличчя… Що це? Фестиваль в Іспанії? Карнавал у Ріо-де-Жанейро? Ні, це посвята першокурсників КНУ! Адже 6 вересня на Студентській Ямі відбулася наймасштабніша та найспекотніша подія життя університету – Check in. Захоплююча програма допомогла першокурсникам глибше зануритися у студентське життя, повне нових відкриттів, знайомств та нового життєвого досвіду.

Для студентів була підготовлена фотозона від Foxtrot, де кожен мав змогу отримати чудові призи, сфотографувавшись і опублікувавши фото в Instagram. Окрім того, на студентів чекали зони фудкорту, продаж фірмових речей із логотипом КНУ, спортивна зона, смачне натуральне морозиво та безліч інтерактивів.

20190906_183235

Різнокольорові прожектори, вогняні спецефекти, дим навколо виконавців… Неможливо описати Check in KNU, не згадавши про сцену – місце, де створювалися драйвовий настрій та незабутня атмосфера. Такі гурти, як Band Bernadett, Plug in boys, Аварійний Вихід та Большой Фред виконували сучасні хіти та дарували гарний настрій усім оточуючим. До того ж самі студенти мали змогу виступати на сцені, із якої лунали саксофон, піаніно, гітара… А запальні ведучі не давали приводу сумувати ні на мить!

Варто згадати і про «Sportic show+», яке розігрувало абонементи у спортзал. Брали участь усі: від професійних спортсменів до аматорів. Також відбулася демонстрація боксу та підняття багатокілограмових штанг.

Безсумнівно, фаєр-шоу –незабутнє видовище, яке запам’ятається надовго. Xlimit Fire Dance Crew продемонструвала небезпечні та водночас вражаючі танці з вогнем, що заполонили увагу десятків очей та камер на смартфонах. Яскраві іскри вогню розліталися у повітрі, створюючи контраст на фоні темного неба.

Ну і звичайно, яка посвята без дискотеки? Музика, що лунала довкола, не давала нагоду всидіти на місці. Вона об’єднала усі курси і спеціальності та супроводжувалася запальними танцями гуртів на сцені, створюючи подвійний ефект захоплення.

Comments are closed.