Консультант Абітурієнта 2016

  • Серпень 3rd, 2016
  • Всі
  • 0 Comments
  • Olha Harhola

Бути абітурієнтом – надзвичайно важко, але усі ми проходили цей етап. І саме для того, аби полегшити життя нашим майбутнім першокурсникам Студентський парламент Університету вирішив започаткувати проект “Консультант Абітурієнта 2016”.

Нами була створена спільнота, в якій спеціально відібрані консультанти та пересічні студенти КНУ мають можливість допомогти абітурієнтам. Там ми намагаємося максимально відповісти на ту величезну кількість питань, яка нас щодня очікує, надати роз’яснення з приводу цьогорічної вступної кампанії та поселення, проінформувати з приводу можливостей розвитку творчих, спортивних та лідерських здібностей. Звісно, не обходиться і без нервувань, нарікань та страхів перед таким відповідальним кроком, проте консультанти намагаються розвіяти будь-які сумніви та допомогти у вирішенні всіх проблем.

Згодом, вже з 11 липня розпочалася вступна кампанія, тож наші консультанти раді вітати та допомогти абітурієнтам та їх рідним не лише в соціальних мережах, але і в приймальних комісіях. Авжеж, у звязку з особливостями вступної кампанії майбутніх першокурсників не так багато, проте ми впевнені, що цей проект показує якісну роботу не лише Студентського парламенту, але й Університету вцілому.

 

Comments are closed.