#СПУдайджест 10-16 вересня

10 Вересня

Перегляд фільму "Моя бабуся Фані Каплан"

Де: Інститут журналістики, мала Актова зала
Коли: 14:00

Історія “сліпого кохання” на тлі революції. 

Її ім’я увійшло в історію за спробу вбити Леніна. Факт замаху підхопила радянська пропаганда, чим аргументувала початок великого терору.

На честь Дня українського кіно запрошуємо тебе та твоїх друзів переглянути один із найкращих вітчизняних фільмів «Моя бабуся Фані Каплан» у Малій Актовій Залі нашого корпусу 10 вересня о 14:00. На тебе чекає цікаве кіно, дружня атмосфера та печиво. Вхід коштує 10 грн. Зареєструватися можна тут. 

11 Вересня

Відкритий курс із машинного навчання та нейронних мереж

Де: Факультет кібернетики та комп’ютерних  наук, ауд. 221
Коли: 14:15

На факультеті комп’ютерних наук та кібернетики буде проведено відкритий курс з машинного навчання та нейронних мереж.

Яка програма курсу?
Почнемо з базових понять і найпростіших моделей – лінійна та логістична регресія, SVM, та перейдемо до повнозв’язних, згорткових, та рекурентних мереж. Розглянемо методи їх навчання, регуляризації, сучасні архітектури та можливі застосування. Особлива увага буде зосереджена на класифікації / сегментації / детекції об’єктів на зображеннях за допомогою згорткових мереж. Також розглянемо генеративні моделі, деякі розділи unsupervised learning, частково reinforcement learning, та інші пов’язані теми – як класичні, так і пов’язані з нейронними мережами.

Чи плануються практичні заняття?
Так. На практичних заняттях прості моделі програмуватимемо повністю з нуля, для тренування складніших використаємо популярні фреймворки (Keras, PyTorch).

Які мінімальні знання потрібні?
Початки алгебри, мат. аналізу та теорії ймовірностей.

Де і коли?
Перше вступне заняття буде проведено 11 вересня (вівторок) на факультеті кібернетики о 14:15 в ауд. 221.
Лекції проводитимуться кожного вівторка (в тій же ауд., в той же час), графік практичних занять поки уточнюється.

 

12 Вересня

Ніч у Бібліотеці КПІ. Перебудова

Де: Бібліотеці КПІ (проспект Перемоги 37) 
Коли: 19:30 – 22:30

Ми знаємо – ви чекали цього!

Творче об’єднання #ніч_в_університеті із нічними екскурсіями вперше феєрично вривається у Бібліотеку КПІ на “Ніч у Бібліотеці КПІ. Перебудова”!

Скільки справді коштувала палка ковбаси? Як іще називали Горбачова? Яким боком до трагічних подій у СРСР Швеція? Реалії життя у Радянському Союзі та Україні напередодні здобуття незалежності – все це чекає на вас 12 та 13 вересня у бібліотеці КПІ (проспект Перемоги 37) з 19.30-22.30!

Розповімо вам про все, що дозволено політикою гласності.

Важливо! Вхід лише за реєстрацією, яка відкриється увечері в понеділок, 10.09 за посиланням на гугл-форми у спільнотах у Телеграмі та Фейсбуці. Наголосимо, що проект не ставить на меті популяризацію чи пропаганду СРСР, а лише висвітлення реалій щоденного життя Києва та студентів напередодні 1991 року.

Хай живе політика гласності!
За Народний рух України за Перебудову!

13 Вересня

Kvartirnik Chitalka

Де: Факультет кібернетики та комп’ютерних наук
Коли: 14:30

 

Старт сезону Freedom Night

Де: Факультет кібернетики. ауд 25
Коли: 18:45

Freedom Night повертається! Новий сезон теплих вечорів під лайтову музику наживо – те, що потрібно для справжнього відпочинку після тяжких пар. Приходь насолодитись цим вечором із нами, а можливо ти захочеш виступити… Наша імпровізована сцена відкрита для всіх!

14 Вересня

Ярмарок Друзі

Де: Інститут журналістики, хол
Коли: 14:00

Не можеш розповісти жарт через власний сміх, як Фібі? Чи, може, віддаси все за піцу, як Джоуі? Для кожного з нас знайдеться друг — ми влаштовуємо ярмарок у дусі серіалу «Друзі»! 

We’ll be there for you 14 вересня з 14:10 до 17:10.

Готуйся зробити миттєві фото біля тематичної фотозони, скуштувати смаколики, потанцювати як Моніка та взяти участь у вікторині!

Travel Battle

Де: Бібліотека Максимовича (вул Володимирська 58)
Коли: 19:30

Засумував? Уже котрий день думаєш, куди ми пропали? Так і не купив собі квитки закордон?

Ми підготували щось неймовірно круте для тебе! Наша перша зустріч, яка відбудеться рівно за тиждень.

Бери свій планер і швидше став нагадування на 19:30 14 вересня. Приходь у Наукову бібліотеку ім.Максимовича, бери з собою друзів, гарний настрій і купу запитань про подорожі, які давно тебе хвилюють.

Хто ми? Що на тебе чекає? Що це за формат? Усі відповіді ти отримаєш зовсім скоро у наших анонсах! Слідкуй за нами і не забувай розповідати друзям про те, що тут у нас відбувається.

Comments are closed.