Freedom night

Прийдешні іспити та заліки не дають тобі спокою? Студенти соціологічного факультету знайшли вихід! 

Freedom night – це місце для релаксу та пориву творчості. Це івент , який об’єднує усіх студентів-поціновувачів прекрасного, незалежно від факультету чи курсу. Адже у кожному із нас живе щось потаємне і прекрасне, ще незвідане світові. Саме тут, на Freedom night,  кожен може відчути себе вільним, адже F is for Freedom .

У четвер, 23 травня,  творчість заполонила читальну залу факультету Кібернетики та комп’ютерних наук, об’єднавши студентів на щорічному Freedom night.

Відкривати вечір випала можливість Андрію, згодом естафету перехопив Нікіта, чиї пісні супроводжувались акомпанементом гітари та дружнім бек-вокал аудиторії.

Далі у хід пішли більш екзотичні інструменти. Спочатку Єгор , під витончені звуки окулелі, виконав дві пісні гурту Twenty one pilots. А Настя, поціновувачка цього ж інструменту презентувала публіці дві композиції – вірші чеською та сербською, яким надала вигляду музичних творів.

 Після них глядачів потішив своїм виступами Ілля, що підкорив серця глядачів грою на електрогітарі.  Згодом ініціативу перехопили ініційований гурт Уляни та Нікіти , Катерина , а потім і Даяна ,які  виконали пісні , відомі майже кожному того вечора , тому , знову ж таки,бек вокал був гарантованим !

 

Незмінним ведучим залишається один з організаторів вечора, Станіслав Мішеньков, який час від часу підбадьорював публіку влучними жартами та оповідями із життя.

Звичайно ж, вечір не обійшовся без апдейтів! Упродовж заходу на каналі Freedom night проводилось голосування на кращого виконавця, який згодом мав можливість отримати приз. До того ж, поїхати з івенту із подарунком міг кожен глядач, власник найкреативнішого фото із заходу.

За підсумками голосування кращим артистом вечора став Нікіта , отримавши чашку із лого «Freedom night» та білет на «Стендап для людей», а переможцем у конкурсі на найкращу історію став Ілля.

Очікуйте анонсів, оскільки організатори обіцяють продовження цієї історії!

Далі буде…

Comments are closed.