FreedomNight. Музика. Чай. Свобода.

У четвер, в останній день осені, соціологи зібрали вже традиційний квартирник #FreedomNight. Цього разу творчий вечір зібрав любителів музики та теплої атмосфери з різних факультетів та й випускників. Було лампово, хоч світло й вимкнули. 

Підтягуватися до 25-ої читалки факультету соціології почали з пів на сьомої. Гості, переступивши поріг, одразу потрапляли до атмосфери свята: приємні м’які пуфи, на яких можна було лягти та розслабитися після важкого дня, приглушена музика – пісні «Океана Ельзи», мерехтіння ліхтариків новорічної гірлянди та справжні свічки замість ртутних ламп. Так-так, зовсім скоро настане свято! Не забуваймо це навіть перед сесією.

FreedomNight цілком виправдала свою назву: всі були неначе вдома. Нас пригощали чорним та зеленим чаєм і смачним печивом. А потім і цукерки наспіли! Пірнаючи в помаранчеві крісельця ми могли зануритися в свої роздуми, спостерігаючи танці світла на гірлянді. Червоний-зелений, жовтий-синій… Звісно, розслабитися слухачам допомагала гітарна музика, адже зібралися саме для цього! Підспівували під різні пісні: «Лейла лей» від Jah Khalib, «Вreaking the habit» Linkin Park, «Я офигеваю, мама!» гурту Несчастный случай, «Radioactive» від Imagine Dragons, «Небо Лондона» Земфіри… Звісно, не оминули й українську музику: запальний дует – гітарист та чудова вокаліста – співали «Я не той» 5’nizza та «Мамма» Один в каное. І хлопці, і дівчата, граючи та співаючи відчували кожну ноту, кожне слово, що передавалося й нам, гостям. Від цього мінялися настрої: то вмикали ліхтарики (ніби запальнички), то відбивали ритм пісні, то раптом стихали, замислюючись і собі над текстами.

Можна багато говорити, але краще один раз почути, побачити, провідчувати. Такі квартирники в 25 кімнаті триватимуть, соціологи обіцяли. Адже всім сподобалося так, що розходитися не хотіли доти, доки не завітали й вахтери.

Згадуючи вечір, залишаєшся вдячним. Бо такі заходи дозволяють трохи перезавантажитися в ту гарячу пору, коли модульні, заліки, сесія на носі, дедлайни горять… І, звісно, багато інших турбот. Але завжди можна знайти хвилинку та просто провідчувати вечір у приємній компанії під хорошу музику. Щастя складається з дрібниць, життя – зі свободи.

Comments are closed.