Атмосфера “Friends” в Інституті Журналістики

I’ll be there for yooouuu, smelly cat та інші своєрідні пісні Фібі, кохання Рейчел і Росса – ви теж знайомі з цим ще з дитинства?

У п’ятницю 14.09. Студентський парламент Інституту журналістики організовував ярмарку у стилі серіалу “Friends”. Активісти інституту зізналися, що в ІЖ не вистачає двіжу, тому вирішили організувати його своїми силами. Із тьмяного і сумного хол ІЖ перетворився на шумний і атмосферний – чим не квартира Рейчел і Моніки, де відбувалися найвеселіші вечірки в серіалі Друзі.

Суть була глибшою, ніж просто організувати ярмарку – досвідчені члени СПІЖ хотіли показати першокурсниками, що робити проекти не складно, а дуже весело і цікаво. І це стало своєрідним тестовим завданням для нових членів СПІЖ, адже все було організовано самими першокурсниками. Основну концепцію розробили разом, а ярмарка, фотозона, вікторина, випічка – все це першачки з ентузіазмом придумували самі. Найбільше вразила собака майже в повен людський зріст, зроблена однією з організаторок. Майстриня сказала, що саме ця собака асоціюється у неї з серіалом та надихнула на розкриття своєї креативності саме таким шляхом. Цікаво, що вона її везла із станції метро Лісова (а це, на хвилиночку, лівий берег) в ІЖ на метро, чим дуже потішила пасажирів.

Ярмарка порадувала своїми низькими цінами, адже продавали все за собівартістю. Впевнена, що всі знайшли собі щось до вподоби: футболки, шкарпетки, листівки, наліпки (розроблені студентами ІЖ!). Голодними теж ніхто не залишився: тут і безглютенове печиво, і американські панкейки, і капкейки з героями серіалу.

Проведена вікторина допомогла виявити найвідданішого фаната серіалу. Студентка Адріана знала відповіді на кожне питання, і було таке відчуття, що вона знає кожну репліку, кожен момент серіалу! Вражає! Всі учасники теж отримали свої подаруночки, тож засмученим ніхто не залишився.
Атмосфера заходу була максимально теплою, аудиторія посміхалася, фотографувалася, обіймалася. Все було, наче у серіалі!
Good job, Інститут журналістики! Чекаємо на ваші наступні проекти!

Comments are closed.