Голос КНУ 2018: Коли кожен батл – перемога

Тремтіння, невпевнений погляд, дружній шепіт: «Усе вийде!». Раз, два… А якщо мікрофон не спрацює, слова забудуться? Про що ти думаєш? Лише зараз можна все зупинити. Може, втекти? Ні, зможу, спробую! Погляди розгортають завісу, прожектори освітлюють лаштунки.. Бачу сцену – і ні кроку назад. Сьогодні цей Голос буде моїм!

Щороку в актовій залі Червоного корпусу відбувається найбільша музична подія університету – Голос КНУ. Цієї ж осені, 16 листопада, пісенний конкурс вирішив здивувати новою програмою та більш суворими вимогами до учасників. Чи ти гарячий фанат, чи мама 20-річної «зірочки», чи бідний мандрівник Шулявських автострад – зігрітися насолодою від голосів, запальних рухів та високого градусу боротьби могли всі.

Голос-2018 став новим викликом не тільки для учасників, а й для організаторів конкурсу. Вони зібрали різних особистостей, унікальні смаки та вибухові характери на одній сцені під гасла батлу. 15 конкурсантів були об’єднані у трійки.Тепер вболівальникам довелося нелегко: з одного боку лунало “Аля – зе бест”, з іншого – “Геофак-фак-фак”, а в центрі чувся цікавий мікс першого з другим. На сцені, як на рингу, відчувалася потрійна сила тих, кого обирали для наступного етапу сольного виступу.

Перше тріо – Анастасія Железняк, Марія Циганчук та Соломія Ілляш – відкрили захід «піснею року» Греммі – «Crazy». Наступною була потрійна Ріанна – Аліса Тінтулова, Крістіна Кірова, Марина Онищенко. Оптимізму відрахованим додала глибока пісня «Я солдат» від майбутнього Срібного голосу 2018 Артура Старченка та двох інших учасників Юрія Мосійчука та Георгія Татарченка. Пронизливу та чуттєву «Зливу» начарували дівчата – Анастасія Адамова, Олександра Ганопольська та Катерина Біленко. Аж занадто близько до перемоги з піснею «Too close» (збіг? не думаю) виявилася трійка Лілії Морської, Софії Кацюби та Юлії Ткаченко. Із кожної групи для боротьби із соло-виступом за головний приз судді обрали п’ятьох учасників. Справжній король на сцені може розбивати серця лише будучи солістом. Чи не так, пане Виннику?

У який би колір не хотіли  перефарбувати Червоний (згадаймо нещодавній фейк), він завжди буде «On Fire». Своїм запалом це показала студентка юридичного факультету Марія Циганчук. Хто-хто, а юристи таки вміють доводити свою думку! Мінором та мажором стали виступи Марини Онищенко з піснею «Кукушка» та Олександри Ганопольської із треком «УВЛИУВТ». Зала хоча й підтанцьовувала, та Тарас, заглядаючи у старі занедбані вікна, засмутився за «гарну» українську й притиснув «Кобзаря». Можливо, кубинське болеро про історію одного кохання від Віце-Голосу КНУ 2018 Артура Старченка все-таки підкорило серце Проrocka, як і дівчат у залі.

Переможницею  Голосу КНУ 2018 стала «The Girl from Ipanema» Лілія Морська, першокурсниця Інституту філології. Вона зізнається: «Перемога була для мене приємною несподіванкою, до останнього сумнівалась у власних силах. Сказала собі, що стану або другою, або останньою. Перевершила власні сподівання, як бачите. Раджу майбутнім учасникам Голосу-2019: просто прийдіть і зробіть це. Заспівайте, щоб вас почули саме ті, для кого співаєте. Інше не має значення. Хочу подякувати за квиток на концерт Макса Барських (прим.ред. такий отримала й глядачка, яка змогла майстерно прочитати власний вірш під біт ведучих) та сертифікат на запис пісні в студії. Це найкращий подарунок, який тільки можна придумати для автора пісень. Ніколи мені б цього не вдалося без моїх друзів, уперше мене підтримало стільки людей. Я навіть просльозилася за сценою, якщо чесно…»

Вловила трохи хайпу з призом глядацьких симпатій Анастасія Адамова з історичного факультету за гаряче танцювальне відео (дивіться на сторінці «KNU Events» в Instagram).

Голос КНУ-2018 вписав свої ноти в історію. Він поєднав тих, хто змагався  з іншими та змушував перемагати самого себе. Вони довели: у житті не існує батлів, є лише виклики, і будь-яка участь – це твоя перемога. Вони – звичайні студенти незвичайного університету. Вони змогли. Зможеш і ти!

Comments are closed.