Гаманець або життя. Міфічний КНУ.

Перший семестр навчального року наповнений подіями, від яких кров стигне у жилах. І за рівнем всезагального почуття страху Геловін, очевидно, програє зимовій сесії. Напередодні цих двох «свят» ми вирішили сконцентрувати жах і підготували вкрай лячний екзаменаційний білет, щоб витягнути його 31 жовтня. 

Сьогодні складаємо дисципліну “Байки і страшилки КНУ”.

1.Червоний корпус: привиди і секретна космічна база.

У корпусі кольору студентської (і викладацької) крові, пролитої під час сесії, відбувається багато чого дивного.

Окрім портретів із геть живими очима, довгі коридори населяють привиди препарованих студентами людей. Історія свідчить, що 150 років тому у північному крилі знаходилась університетська мертвецька. Там студенти практикували свої вміння орудувати скальпелем й, певне, не завжди вдало. Тож вночі із темних аудиторій чутно шепіт не тільки духу академізму.

Якщо замало привидів нещасних припарованих у будівлі, то під будівлею простягнулися заплутані ходи, що з’єднують центральний корпус КНУ та станцію метро «Університет». У шістдесятих роках тут була побудована секретна космічна база. Зараз вона не працює. Проте в якості бомбосховища дуже надійна.

 

2.ВДНГ: таємна лабораторія

Чи замислювались ви над тим, чому в корпусах на ВДНГ холодом пробирає аж до кісток? Поряд з об’єктивними причинами, виявляється, існують й містичні. Колишня – тепер вже 70-річна – студентка КНУ розповіла, що у роки її навчання корпус фізичного факультету кожен обходив боком. Особливо у нічний час. Мовляв, бачили, як до будівлі завозять хімікати люди, не схожі на звичайних робітників навчального закладу.

Студенти були впевнені, що у підвалах проводять секретні експерименти. Звичайно, нікому не хотілось стати наступним об’єктом досліду. Тому, як тільки починало сутеніти, поряд з будівлею без компанії ходити не наважувались.

До речі, про зупинення діяльності лабораторії нічого не відомо.

 

3.«Ніч в університеті»

Страшно. Страшно цікаво. Про славнозвісний проект студентів історичного факультету відомо навіть привидам. Перфоманс, що переносить в атмосферу таємного минулого і створює незабутні враження. Карцер для студентів, анатомічний театр із розтином трупа, каральна психіатрія та можливість відчути все на своїй шкурі – пропозиція професіоналів у справі страшилок, заснованих на історичних реаліях.Детальну інформацію про незвичні екскурсії  можна знайти на сторінці «Ніч в університеті» на Фейсбуці або в Телеграмі.

Тож, способів полоскотати нерви в КНУ є чимало. А можливо ви щось чули? Пишіть нам на Фейсбук-сторінку або у бот @spu_knu_bot нашого Телеграм-каналу.

Чи когось?

Із Геловіном! Та хай ваші нерви будут у спокої протягом решти навчального року!:)

Comments are closed.