IT-fest TetriX

Яке для Вас має значення слово «TetriX»? Івент, де можна добряче розважитися? Місце, де ви зможете обрати собі роботу до душі?
Це вже другий TetriX у КНУ. Багато людей чекали з нетерпінням на цю подію. І ось, нарешті, вона відбулася. Два сповнених емоціями дня. Натовп не вщухав аж до самого вечора. Не було і хвилини без того, щоб якась подія не відбувалася. Кожен гість знайшов для себе свій прихисток і пішов із піднесеним настроєм.

Івент мав водночас декілька локацій. Ми впевнені, що хоча б одна прийдеться вам до смаку і, якщо ви не відвідали TetriX, то обов’язково зробите це наступного року.

Ярмарок вакансій

«Я почув від студента, що він вже не може дочекатися TetriX, щоб знайти собі роботу. І я зрозумів, що людям це потрібно»,- поділився з нами один із організаторів івенту Олексій Ніщик.

Фестиваль тривав два дні поспіль, щоб кожен охочий встиг на нього потрапити й обрати собі бажану роботу. Весь хол займають стенди різних компаній, а їх представники яскраво посміхаються Вам, сподіваючись, що Ви оберете саме їх компанію. Увечері столи, які ще зранку ломилися від брошур та флаєрів, тепер тримали на собі вагу анкет різних студентів.

Варто зауважити, що ярмарок вакансій насправді надає велику змогу студентам, які бажають пов’язати своє життя зі сферою IТ, знайти роботу, покращити свої навички та просто зробити своє резюме цікавішим. Саме тут ви можете з легкістю обрати для себе школу з програмування чи веб-дизайну. З якою метою ви б не прийшли сюди, обов’язково знайдеться щось цікавеньке і для Вас.

Лекторій

Не важливо коли Ви прийшли на TetriX, бо з опівдня й до вечора в лекторії на тебе чекають цікаві виступи представників відомих компаній, які здобули успіх у своїй справі й мають змогу та бажання поділитися ним із Вами.

Як створити свій бізнес? Як залучити інвесторів до свого стартапу? Як саме треба працювати в компаніях-гігантах? Ми впевнені, що з лекторію Ви вийдете досвідченішим. А багатий вибір тем не залишить нікого незадоволеним.

Brain-олімпіада

Вона проводиться лише у перший день та всього чотири рази. За півтори години Вам необхідно вирішити 12 питань і кожне по-своєму складне. Ви зможете не тільки зробити фітнес мозку, а ще і випробувати свої знання.

Якщо саме Ви розв’яжете завдання краще за всіх, або потрапите у 10-ку найкращих, то на другий день під час закриття івенту ви гарантовано отримаєте нагороду й визнання своїх здібностей. Спробуйте!

Start-up challenge

Маєте ідею товару чи бізнесу? Бажаєте навчитися презентувати Ваш проект? Хочете почути дотепну пораду? Тоді Вам сюди!

Кожен може виступити і спробувати себе у цій справі. А професіонали своєї справи допоможуть Вам порадою чи критикою. Та це ще не все – можливо саме тут ти знайдеш людину, яка допоможе тобі впровадити твій проект та вдихнути життя у твою ідею.

IT-квест

“З одного боку і фан, а з іншого там є багато цікавих логічних задач”. Всього дві години, а скільки емоцій і щасливих студентів. Це як смачна родзинка останнього дня фестивалю, що робить його цікавішим і незабутнім.

Інтерактивна зона

Ну і як не згадати про затишну кімнату з м’якими подушками, де ви можете пограти в різні ігри. Від приставок кінця XX сторіччя до нових технологій з доповненою реальністю. Різні настолки та купа пристроїв із тетрісом чекають на Вас.

Ви можете змагатися та перемагати,  отримуючи подарунки у вигляді різних сертифікатів, чи просто відпочити від метушні на подушках і подивитися, чим же займаються інші. Тут ви точно зможете знайти щось для себе і з новими силами поринути до інших локацій івенту.

Майбутнє TetriX-у

«Так, ми однозначно плануємо проводити TetriX і наступного року разом з КНУ, а також протягом року маємо бажання провести декілька подій», – розповів нам Олексій Ніщик; і на питання, що ж він отримує від фестивалю, затамувавши подих, відповів: «Емоції!»

Автор:  Рудовська Ліка.
Коректори: Вололимир Сікалов,
Довгаль Катерина.
Фото: Бєлозьорова Олеся,
Грановська Аріна,
Абрамова Лілія.

Comments are closed.