IV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів

  • Жовтень 8th, 2017
  • Всі
  • 0 Comments
  • Dovhal Kateryna

З нагоди Міжнародного дня науки 2017 року запрошуємо Вас взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень».
Конференція відбудеться 9–10 листопада 2017 року.

До участі запрошуються молоді вчені, докторанти, аспіранти та студенти, які зацікавлені в проведенні міждисциплінарних досліджень чи вже мають відповідний досвід, а також всі бажаючі дізнатись про нові можливості та перспективи міждисциплінарних досліджень.

До початку роботи конференції будуть опубліковані тези доповідей у формі збірника. Організаційний внесок за публікацію матеріалів складає 120 грн. Програма та збірник матеріалів доповідей будуть вручені учасникам під час реєстрації на заході.

Тематичні міждициплінарні напрямки конференції:
№ 1 Економічні, правові, інформаційні та соціальні аспекти національної безпеки;
№ 2 Новітні матеріали та технології для потреб суспільства;
№ 3 Штучний інтелект та права людини;
№ 4 Засади сталого розвитку: екотехнологія та якість життя.

Ключові дати: 22 жовтня 2017 р. – закінчення реєстрації та подачі матеріалів. Перед публікацією матеріали проходять обов’язкове рецензування кваліфікованими експертами. Після прийняття матеріалів авторам необхідно сплатити організаційний внесок за вказаними у повідомленні реквізитами та надіслати копію документа про сплату на e-mail оргкомітету (unitedbyscience@gmail.com).

Для участі в роботі конференції необхідно до 1 листопада 2017 р. заповнити Google-форму про участь у заході (https://goo.gl/forms/ykHBRPLUnBuD7H4c2). Вимоги до оформлення матеріалів та детальну інформацію можна знайти на сайті Ради Молодих Вчених Університету за адресою: http://rmn.knu.ua/

Також радимо ознайомитися з інфолистом конференції.

Comments are closed.