КНУ в Нарнії “плюсів”

Екскурсія до офісу компанії “1+1 Мedia group” була однією з найочікуваніших подій цього семестру. Сотні студентів захотіли поринути у світ медіа разом із нами, та лише щасливчики цього четверга змогли побачити всю кухню найбільшого медіахолдингу країни і побувати там, де народжуються ідеї для найвідоміших українських телевізійних проектів, де працюють зірки ТБ, де ведуть ранкові ефіри запального “Сніданку з 1+1” та інформують про останні події світу та України зі студії “ТСН”. Нагадаємо, до “1+1 Мedia group” входить сім відомих нам телеканалів: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, Бігуді, УНІАН ТВ та 1+1 Inernational.

Наша екскурсія розпочалася з дуже затишного вестибюлю компанії, де нас зустріли привітні співробітники, розповіли про життя «плюсів» і про чудове кафе, у якому постійно снідають Катя Осадча та Юрій Горбунов.

«Та що там! Сама Оля Фреймут щодня обідала, не роблячи жодних перевірок!» – жартують співробітники компанії.

І ось ми вже підіймаємося величезним ліфтом на найвищий поверх, де зосереджена вся технічна складова. Величезна кількість різних приміщень, які забезпечують безперебійну роботу та транслювання кожного каналу, кожного ефіру: устаткування за останнім словом інженерії та комп’ютерних технологій. Зайшовши до «апаратної», ми наче опинилися в якомусь фантастичному фільмі про майбутнє: навколо різноманітні монітори, аудіо- та відеоприлади. Нам розповіли, як тут гаряче під час ефірів того ж «Голосу країни», адже, коли ми сидимо вдома біля екранів і дивимося прямий ефір, тут іде надзвичайно напружена робота. Кожен член великої команди знає, за що він відповідає: один перемикає камери, інший слідкує за звуком, світлом, текстом тощо.

Спускаємося декількома поверхами нижче і впізнаємо добре відомі студійні столи, стільці та вражаючий 3D екран, який ми бачимо у випусках ТСН. Кожен зміг відчути себе в ролі ведучого, постояти перед камерами та посидіти на зручній канапці «Сніданку з 1+1». Нам розповіли про нелегку працю ведучих, адже таку кількість камер та студійних ліхтарів ніхто з екскурсантів більше ніде не бачив.

Далі йдемо безпосередньо до робочих місць журналістів, аналітиків, редакторів та їх помічників. Надзвичайно великий та охайний офіс: велика кількість робочих місць, камер, диктофонів – все це свідчить про невпинну та наполегливу працю журналістів компанії. Цікаво, що офісні робітники ТСН Тиждень знаходяться у «синій» зоні, а решта у «червоній». Тим не менш, усі зустрічали нас щирими посмішками. Ці креативні, творчі та працьовиті співробітники «1+1»  радо запрошували нас приєднатися до їхньої суперкоманди. 

«Власне на другому поверсі в нас 1+1 Production. Тут відомий мандрівник та телеведучий Дмитро Комаров працює зі своєю командою над створенням випусків «Світ навиворіт». Тут розробляються ідеї крутих проектів і зароджується кіно “плюсів”,» – розповідали  далі екскурсоводи.

Дівчата провели нас у серце каналу: до робочих місць редакторів і режисерів телеефірів, розкрили специфіку їх нелегкої та відповідальної, але настільки цікавої роботи, що, мабуть, кожен із нас відразу захотів побачити себе в одному з крісел контент-мейкерів. Усе побачене не тільки вразило, але й подарувало новий погляд на український телеканал і телебачення в цілому. Команда вкотре «1+1» довела нам, що в житті головне – натхнення, креатив і наполеглива праця!

Текст: Артем Зябкін, Ярослав Лепеха 

Фото: Марія Пустовіт, Вероніка Євтушенко

Comments are closed.