KNU VOICE – твій привід вийти з дому!

Темнота. Дим. Загадкові тіні на сцені. Раптовий спалах прожектора. І… початок неймовірного шоу KNU VOICE! На весь червоний корпус лунає «We will rock you» у виконанні дванадцяти найталановитіших голосів університету, що супроводжується енергійним танцем учасників.

Саме вони змагалися за перше місце у щорічному пісенному конкурсі, оцінювали їх не менш талановиті зірки, а саме:
– Професійний вокаліст, блогер та підприємець В’ячеслав Макотовчук
– Генеральний директор та продюсер компанії Kontramarka.ua Олександр Порядченко
– Засновник та генеральний директор «Zirka production» Шкуратов Микита
– Солістка гурту YUKO Юлія Юріна
– Професійна вокалістка та ментор KNU VOICE Вікторія Літвінчук
– Телеведуча та блогер Надін Медвечук

Першим етапом конкурсу було виконання пісень у дуеті. Дванадцять учасників розділилися на шість пар, аби продемонструвати вміння працювати в команді.
Захід відкривали запальні Третьяк Дар’я та Щупак Ангеліна з піснею THE HARDKISS «Make-Up», яка з першого ж акорду зарядила залу шаленою атмосферою та драйвом. Кольоровий дим, рухи прожекторів та дівчат справили неймовірне враження на глядачів.

Варто додати, що KNU VOICE видався надзвичайно контрастним осередком талантів цього року, тож наступною прозвучала пісня «Ой чий то кінь стоїть» у виконанні Чернявки Владислава та Кучер Аліни. Учасникам вдалося передати всю красу романтики національного етносу. Заплющивши очі, переносишся на традиційне українське застілля, наповнене щирими почуттями та переживаннями.

Не менш ліричним був наступний виступ Дичаківського Валерія та Ревіцької Ангеліни, які обрали пісню Валерія Меладзе. Згодом вступний мінор перейшов у ритмічний, сповнений енергії та пристрасті спів у поєднанні з ефектним танцем. Глядачі та журі були у захваті!

Наступними виступили Пачулія Маріам та Лизун Соломія з піснею Radiohead «Creep». З першої ж хвилини співу мурашки захоплюють тіло. Напівтемний зал, зелений туман, десятки ліхтариків з телефонів глядачів, що ніби світлячки літають у повітрі, та поєднання двох неймовірно ніжних дівочих голосів. Чарівне видовище.

Один виступ кращий за інший, і вже гадки не маєш, хто ж стане призером! Тому давайте скоріше переходити до наступного виступу Огороднікова Юрія та Тінтулової Аліси, які подарували глядачам пісню Shawn Mendes та Camila Cabello «Señorita». Виконавцям вдалося майстерно передати іспанську атмосферу під супровід пристрасної мови тіла. Якщо раніше глядачі переносилися в осередки української родини, то тут ти уявляєш себе на традиційній фієсті десь далеко в Латинській Америці чи в Іспанії, попиваючи келих п’янкої сангрії.

Закривали перший етап конкурсу Крилова Ніколь та Білик Володимир, виконуючи пісню з фільму «Народження зірки», який підкорив не одне серце. І ось знову темнота, самотній стіл на сцені, освічений прожектором. Лунає відома композиція Леді Гаги «Shallow» і твоє серце просто зупиняється. Глядачі мали змогу спостерігати за потужним виливом почуттів, що трансформувалися у пісню.

Ви ще з нами? Якщо так, то переходимо на наступного і останнього етапу KNU VOICE – соло!
Що ми там писали про шоу контрастів? Саме так можна описати надзвичайно ефектний виступ учасника №1 – Дичаківського Валерія, представника Інституту журналістики. Зал мав змогу почути «If You Want Her» MARUV, що було неабияким сміливим рішенням, адже в оригіналі пісня виконується ніжним жіночим голосом. Валерію вдалося змусити глядача переглянути композицію під зовсім іншим кутом. Ну і як же не згадати про танцювальний супровід, від якого у будь-кого холоне кров. Спочатку зал спостерігає за повільними рухами тіла, які з кожною хвилиною наростають та збільшують очікування, а потім лунає енергій приспів з ритмічними та синхронними рухами танцівників у чорних костюмах.

З чаруючої динаміки переходимо до чаруючої статики, а саме до виступу учасниці під номером 3 – Третьяк Дар’ї, Інститут журналістики. Не існує людей, яких не заворожує спів Beyonce, так як і не існувало людей у залі, яких не заворожив спів Дар’ї. Конкурсантці вдалося продемонструвати надзвичайну силу голосу, адже не всім вдалося б виконати «Listen» так професійно та майстерно. Безсумнівно, виступ запам’ятався багатьом журі та глядачам.

А у нас знову зміна учасників. В українському садку та в Іспанії ми вже побували, а чи відвідували ви коли-небудь Францію? Учасниця №2 Крилова Ніколь з Інституту філології надала таку можливість! Чорно-білі кадри з життя Парижу на екрані, тендітна тінь співачки на ньому та чаруюча французька пісня – все, що потрібно, аби на декілька хвилин перенестися у світ круасанів та запашної кави.

І ось ми знову повертаємося до етно-мотивів. Кучер Аліна, учасниця №7 з історичного факультету, виконала чудову фольклорну композицію «Ой у вишневому саду». На нашу думку, пісня з першої ж хвилини справила неабияке враження, тому що виконувалася без супроводу музики: лише тиша, глядачі та чаруючий голос. Ти ніби й справді переносишся у вечірній вишневий садок, де співають солов’ї, в той час як аромат цвіту дерев захоплює душу.

Учасниця під номером 11, філологиня Тінтулова Аліса, обрала тему 90-х й абсолютно точно влучила у настрій глядачів. Виступ настільки запалював та заряджав, що було важко всидіти на місці. Атмосферу доповнювали зображення на проекторі з відповідною тематикою, ну і звісно ж голос. Голос, який безсумнівно западає в душу та зачаровує.

І ось на сцені учасник №10 – Чернявка Владислав (економічний факультет) з піснею «I dreamed a dream» Les Misérables. Владиславу вдалося продемонструвати всю силу свого таланту, адже композиція є досить складною для виконання та вимагає тривалої підготовки. Варто зазначити, що у виступі були відсутні екранні зображення та танцювальний супровід, що було у цьому випадку досить вдалим рішенням, адже ніщо не відволікало від співу учасника.

Підтримала ліричну атмосферу учасниця №4 Пачулія Маріам з Інституту міжнародних відносин. Надзвичайними щасливцями є ті, кому вдалося побачити цю видовищну картину: десятки глядачів підспівували «Hallelujah» Джеффа Баклі разом з виконавицею! У такі моменти дійсно розумієш, що об’єднує людей, відчуваєш себе частиною одного цілого – цілого світу.

Наступна конкурсантка під номером 12 Щупак Ангеліна з Інституту філології виконала пісню Michael Buble “Feeling good”. Атмосфера була надзвичайна. Спів доповнювали запальні танцівниці, від який було важко відірвати око. Ну і звісно ж спів. Спів, який зачарує будь-кого.

Мабуть одним з найважливіших та найактуальніших виступів був наступний, Білика Володимира, учасника №5 з Інституту високих технологій. Виконавець обрав таку болючу на сьогодні тему, як екологія: на екрані висвічувалися кадри з Чорнобиля, з території Австралії, що горить, з місць обвалу льодовиків внаслідок глобального потепління і т. д. Все це супроводжувалося піснею Вillie Еilish «Нolding girl go to hell». Після таких виступів справді починаєш замислюватися над цим. Ми вдячні Володимиру за підняття такої теми.

Наступною була людина, яка побила рекорди за кількістю фанатів у залі – Огородніков Юрій, учасник №8 з факультету комп’ютерних наук та кібернетики. Цей виступ можна порівняти з концертом гурту «Океан Ельзи» на НСК «Олімпійському»: десятки ліхтариків у залі, плакати для підтримки ну і звісно ж талановитий голос, який не може не заворожувати. Неймовірна атмосфера.

А тим часом на сцену виходить ще одна представниця Інституту журналістики Ревіцька Ангеліна, учасниця №6. Виступ починається з ліричної української пісні «Ой, верше, мій верше». Раптом вимикається світло. На сцені з’являються танцівниці. А далі відбувається магія: фольклор переходить у реп, гроші падають «з неба» і все це супроводжується енергійним танцем. Безсумнівно, цей виступ запав у душу не одному глядачеві та не одному журі.

Закривала пісенний конкурс учасниця №9 – Лизун Соломія, представниця Інституту філології. На сцені лунало Birdy «Skinny Love». Пісня наскільки вразила зал, що ліхтарики вмикали навіть журі. Слухаючи цю композиція у виконанні Соломії, тебе огортає ніжність та приємні спогади.

У перервах між виступами розігрувалося безліч призів, а також глядачі мали чудову можливість почути професійний вокал В’ячеслава Макотовчука, сучасну гру на саксофоні та хіп-хоп виступ Микити Кобильчука, колишнього переможця KNU DANCE.

Отож, перейдемо до найголовнішого. Приз глядацьких симпатій отримала Щупак Ангеліна. Третє місце посів Огородніков Юрій. Друге – Третяк Дар’я. Перше ж місце журі віддали Криловій Ніколь. Ми щиро вітаємо всіх учасників KNU VOICE, адже кожен із них продемонстрував сміливість та неймовірну силу голосу. Бажаємо успіхів у подальшій музичній кар’єрі!

Ну і наостанок, додаємо думки журі з приводу пісенного конкурсу.
В’ячеслав Макотовчук:
«Досить ефектні виступи та голоси. Безмежно вдячний, що запросили мене. Я пишаюся, що існує такий конкурс»
Юлія Юріна:
«Неочікувано круто. Я впевнена, що сьогодні виграє і пісня, і шоу. У мене вже є свої фаворити»
Микита Шкуратов:
«Неймовірні виступи, чудові пісні. Кожен з учасників однозначно вже переможець»
Олександр Порядченко:
«Я знаю, що виступати на сцені доволі тяжко, тому ви всі молодці. Я бажаю успіхів у подальшій музичній кар’єрі»
Вікторія Літвінчук (ментор конкурсу):
«Я побачила дійсно крутий результат роботи. Приєднуюсь до попередніх коментарів і також бажаю вам натхнення у роботі»
DJ Jay Fokin:
«Досить різнопланові пісні, я приємно здивований. Впевнений, що нас чекає дуже цікава кінцівка цього конкурсу»
Святослав Лукинич:
«Я справді здивований. З нетерпінням чекаю наступного етапу конкурсу. В стінах цього університету дійсно ростуть таланти»

Comments are closed.