Любе дзеркальце, скажи: Хто Королева КНУ 2018?

Що ж, маю багато чого сказати про цей вечір п’ятниці. Безперечно, Королева КНУ – це та подія осені, на яку чекали всі без винятків. Хтось вболівав за своїх подруг, хтось просто хотів подивитись на найкращих дівчат нашого університету, але, стовідсотково, кожен мав якісь сподівання на 19 жовтня. Чи виправдались вони?

Розпочався той вечір із дуже приємних нових, адже склад журі конкурсу був зірковим! Уже знайомий нам блогер Андрій Трушковський, співзасновиця відомої в Україні студії краси «G-Bar» Мусіна Сабіна, актор серіалу «Школа» Олександр Петренко (тут дівоче серденько йокнуло), Алевтина Черкашина – блогер та вайнер, яка своїми відео підніме настрій будь-кому. Ну, і куди ж без “Міс Україна 2018” Леоніли Гузь та дійсного Короля КНУ Богдана Заверухи? 

Звичайно, усі 16 учасниць цього проекту були безсумнівними красунями: гарні, вишукані та розумні. На сцені конкурсантки з гідністю представляли свій факультет чи інститут. Першим дефіле вони закохали кожного у себе, адже жіночний танець із крапелькою сексуальності – саме те, чого так прагне глядач.

Першим випробовуванням для красунь (і для глядачів) став конкурс талантів. Його тематикою стало кіно: кожна конкурсантка обрала собі персонажа і навколо нього будувала свій виступ. Того вечора танець, безсумнівно, переважав над піснею. Яке ж було різноманіття! Великий Гетсбі, Лара Крофт, Аліса в країні чудес – персонажі оживали перед нашими очима. Хоча дивували глядача не тільки хореографією чи вокалом, але й монологами та сюрреалістичними постановами. Попри деякі проблеми зі звуком та затримки ведучі Королеви (капітан команди КВН юридичного факультету Богдан Карапиш та учасник Короля КНУ 2018 Сергій Школьний) підтримували в залі веселий та святковий настрій.

Трошки підняв градус вихід у купальниках, який був пов’язаний із еко-тематикою. Оскільки у цьому році СПУ обрав тему екології як провідну в усіх заходах, то, відповідно, і Королева була дотична до цієї теми. Усі красуні по черзі дефілювали у купальниках та прозорих плащах на фоні димлячого заводу. 

Продовженням програми став інтелектуальний конкурс. Усім ставили одне  запитання в довільному порядку, тож у глядачів і членів журі була можливість побачити кмітливість учасниць. І, маю зазначити, запитання були досить важкі. На кшталт «Якби ти могла опанувати лише одну навичку, то що б це було?» чи «З якою людиною у світі ти би помінялася місцями на один день, якби мала можливість?». Усі дали дуже гідні відповіді, навіть не зважаючи на хвилювання, яким так і віяло зі сцени.

Завершальним стало дефіле у вечірніх сукнях. У глядачів зібрали голоси, щоб визначити «Приз глядацьких симпатій».. А доки тривало очікування результатів, нас розважали гурти «Sheva Music Band», «The Elmos Fire» та стрічка в Instagram.

І нарешті церемонія нагородження. Кожній учасниці, навіть якщо вона не отримала титулу, дарували подарунки від спонсорів заходу, тож ніхто не залишився з порожніми руками. А ось і наші переможниці!

Приз глядацьких симпатій отримала Марія Науменко з філософського факультету. 

Другою віце-королевою стала представниця Військового інституту Катерина Мироненко.

Першою віце-королевою стала Проніна Дар’я, механіко-математичний факультет.

І головний титул Королева КНУ 2018 Бойко Галина, Інститут філології! Що ж, титули отримали ті, хто справді гідні свого звання. Маємо надію, що наступного року будуть такі ж гарні конкурсантки й ведучі, а захід стане ще краще!

Comments are closed.