На квартирник до Максимовича!

Що робити, коли творча натура рветься на волю, коли починаєш наспівувати пісні в маршрутці й розмовляти віршами, а руки шукають гітару та медіатор? Вихід є!

Романтичний і атмосферний студентський квартирник – це надзвичайна можливість для молодих талановитих людей поділитися своєю творчістю та настроєм. Для інших – нагода послухати поезію, заспівати улюблених пісень і взагалі відпочити від буденних турбот.

Вже не вперше студенти з інституту журналістики влаштовують цей захід, і можна з гордістю казати, що він-таки має великий попит. Бо в цю п’ятницю, 28 вересня, охочих виступати та слухати було набагато більше, ніж місць і часу. Захід проходив у науковій бібліотеці ім. Максимовича, де зібралися не тільки представники університету КНУ ім. Т.Шевченка, але і брати з КПІ та Богомольця.

Не дивно, що багато хто був з Інституту журналістики, але приємною несподіванкою було почути хлопців з факультету ІТ та кібернетики. Не можна було не помітити, як багато завітало «первашів», готових ділитися натхненням. Єдине, чого не вистачало для повного занурення в атмосферу — приглушеного світла. Але і без нього вийшов чудовий вечір.

Не випадково існує думка, що у талант можна закохатися. Вчора ми закохувались у романтичні відривки з книжок, власні вірші студентів, пісні та гру на гітарі. Дякуємо організаторам і всім талантам, які завітали до квартирнику!

Comments are closed.