Kyivstoner у Червоному, або не такий уже й «неизвестный»

Мабуть, ніхто й уявити не міг, що колись справжня зірка інстаграму, репер і така неординарна особистість як Kyivstoner, стане спікером для студентів нашого університету. Несподівано, але факт: 13 листопада він, разом з коханою Лілією, завітав до Червоного корпусу. У тому, що це дійсно очікувана подія можна було переконатися з відсутності вільних місць у залі й великої кількості питань, які посипалися на запрошеного гостя.

Альберт Васильєв чи то Kyivstoner, почав розмову зі студентами з жартів у своєму стилі й відразу стало зрозуміло, що сумувати не доведеться. І дійсно, він говорив сленгом, багато жартував, відповідав на всі питання. Склалося враження ніби слухаєш не відому людину, а доброго знайомого з прекрасним почуттям гумору. Сам же Альберт говорить, що не відчуває себе зіркою, що він просто людина, яка колись вийшла за рамки звичного собі життя і відтоді прагне досягати поставлених цілей. Ключ успіху, на його думку – займатися тим, що тобі до душі, що приносить тобі задоволення і не звертати увагу на хейтерів та провокаторів. Він починав свою діяльність у Лос-Анджелесі, знімаючи гумористичні скетчеві відео для ютуба, далі всім відомий гурт «Гриби» і врешті – сольна кар’єра. Для тих, хто «не в теме», новий проект мав назву «Неизвестность» і дебютував альбомом «Хайпоголік». Далеко не всі вірили в нього й оцінили те, чим він займається, багато людей досі трактує Альберта як «хлопця з району», «заручника одного образу», але наші студенти мали змогу переконатися, що це зовсім не так. Kyivstoner – людина щира, з власною думкою і амбітними планами на життя. Він поділився мріями про серйозні ролі в кіно та концерти на стадіонах.

Аудиторію цікавили абсолютно різні питання: про PR і ведення інстаграму, про причини розриву з «Грибами», про творчий процес та життя закордоном. Альберт не боявся розказувати особисте. Не дивлячись на специфічний образ, Альберт терпіти не може фамільярність, п’янство, неадекватну поведінку  і цінує тих, хто з повагою ставиться  до нього і до людей. Не очікувано було дізнатися, що він віддає перевагу працювати «по-дружбі», а не за гонорари, почути історію знайомства та освідчення Лілії, яка, до речі, теж активно брала участь у розмові.

Ми переконані, що Kyivstoner відкрився прихильникам зовсім з іншого боку. І чудово, що ця зустріч відбулася саме у стінах нашого університету. На останок, хотілося б подякувати організаторам «!?ШОЦЕ» за можливість спілкуватися з відомими людьми. Маємо надію, що попереду нас чекає ще багато цікавих зустрічей і яскравих особистостей.

Посилання на організаторів зустрічі у Instagram: https://instagram.com/shooooce?igshid=10klp10kn1gjw

Comments are closed.