Останній тиждень вступної кампанії

Уже майже цілий тиждень наші відбіркові комісії приймають оригінали документів, а консультанти від Студентського парламенту допомагають зробити цей процес максимально простим для наших майбутніх студентів.

Станом на зараз до Київського національного університету імені Тараса Шевченка подали оригінали 2318 осіб, це більше ніж 80% від рекомендованих на бюджет.

Завтра починається останній тиждень вступної кампанії 2018 для ОС «Бакалавр». Що чекає на наших абітурієнтів вже завтра, читай нижче.

🔹 6 серпня – останній день подачі оригіналів для вступу на ОС «Бакалавр» для тих, кого рекомендовано до зарахування за кошти держзамовлення. Тобто ті, у кого в електронних кабінетах висвітилася рекомендація до зарахування на бюджет, мають останній день, аби подати оригінали.

Зробити це потрібно до 18:00.

🔹 7 серпня – формується наказ зарахування для навчання на твою омріяну спеціальність. Це означає, що ви виконали всі вимоги для вступу і вже, фактично, є студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

🔹 9 серпня – зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, за рахунок цільових державних кредитів.

🔹 11 серпня – переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Слідкуй за нашим інформаційним каналом, аби дізнатися ще більше про вступ 2018 та життя абітурієнта після подачі документів. https://t.me/knu_abiturient

Вступна кампанія для бакалаврів Київського національно університету імені Тараса Шевченка: http://vstup.univ.kiev.ua/pages/56

Comments are closed.