Виявляється, лекції можуть бути цікавими!

Цього вівторка відбулася цікавенька подія, на яку завітали найбільш допитливі і жадібні до нових знань студенти. Можливо, ви чули про науково-популярний некомерційний проект 15*4, так ось тепер і в нас є щось на кшталт цього. Натхненні цим проектом хлопці та дівчата з біологічного факультету організували ShevaScienceTalks, і пророкуємо, на цей задум чекає успіх, тому що перші лекції від студентів пройшли на ура.

До ФРЕКСу завітала студентка біологічного факультету Софія Фединяк, яка розповіла про вакцинацію, про міфи навколо цієї процедури і реальні факти. Софія вважає, що проблема необізнаності щодо важливості та безпечності вакцинації серед громадян України все ще стоїть гостро, попри те, що усі міфи вже давно спростовані науковим товариством. Дівчина підняла справді багато матеріалів на цю тему і порадила користуватися лише офіційними сайтами, бо в інтернеті можна знайти багато чого абсурдного. Ну ви ж знаєте, що вакцинація – частина теорії змови!:) Звичайно, знайшлися серед слухачів і ті, хто намагався довести шкоду процедури, що ще раз доводить: такі лекції дійсно корисні. Коронним питанням було: «А манту таки можна мочити?»

Другим лектором того вечора був кмітливий студент з НАУ Іван Ободовський. Він розповів студентам про ракети, що літали на капустяному спирті, про космічні винищувачі і суперзброю Гітлера, та взагалі силу-силенну цікавих фактів на цю тему.

Дуже приємно було бачити уважні обличчя студентів. Якби усі лекції в універі були такими цікавими, кількість відвідувань пар збільшилася як мінімум удвічі.

Наступного разу не проґав на парах можливість поповнити свою розумову скарбничку, приходь на ShevaScienceTalks та прокачуй свій мозок! Слідкуй за дайджестом!

Comments are closed.