Містер та Міс ФРЕКС або від прикладної фізики до зірок

Того вечора в радіофізиків було там само гаряче, як і холодно в їхньому корпусі. Неймовірно гарні, немов моделі з обкладинок, дівчата та мужні і вольові, як справжні супергерої, хлопці. Це свято підкорило з першого погляду: все навкруги світилось та грало фарбами, музика закликала до танцю, а атмосфера веселощів та легкості трималася впродовж усіх конкурсів.

Нам вдалось побачити навіть невеличкий клаптик репетиції! Якщо ви думаєте, що такі шикарні шоу виходять з першої спроби, то ні, то величезна кількість праці і нервів, і не все так розкішно, як у кінцевому результаті! Організатори сварять учасників за несерйозність, а останні, в свою чергу, не звертають на це уваги і ходять по сцені з Редбуллом. Проте, тільки-но оголосили готовність до початку, а глядачів почали запускати в клуб, всю дуркуватість як вітром здуло. 

Що ж до присутніх, то ви не можете навіть собі уявити, яка величезна кількість людей зібралась в клубі «Saxon»! (на якусь мить здалось, що це концерт Елджея чи «Врємя і Стєкло»). Кожен із присутніх прийшов вболівати чи за своїх друзів, чи одногрупників. Коли учасники виходили на сцену  їх підтримувала неймовірна кількість глядачів: у залі були плакати, а від оплесків та криків інколи закладало вуха.

Глядачі, то все добре і класно, але ж перейдемо безпосередньо до наших міс та містерів. Під номерами 1 та 2 виступали Мозіль Дарія та Лопаткіна Анна, обидві зі спеціальності комп’ютерна інженерія, а учасниці під номерами 3 і 4 Лясота Вікторія та Ціпановська Яна долають вершини прикладної фізики. Що ж до хлопців, то тут можна розповідати без зупину, всі були «супер-пупер» (на ФРЕКСі інших і не буває).  Номер 1 – Губарєв Артем, 2 – Примаков Олександр, 3 – Рирмак Максим, 4 – Вінничук Денис, ну, і під 5 номером – Плиска Андрій.

Після першого дефіле стало зрозуміло, що учасники налаштовані рішуче. Дівчата на підборах, а хлопці в костюмах впевнено крокували до своєї перемоги. Після того кожен з них представив свою відео-візитівку, де трошки розповів про себе. Хтось займався спортом, вокалом або танцями, деякі полюбляють подорожі або веселощі. Та Плиска Андрій: мабуть, зробив найоригінальніше відео. Не було ні слів, ні зайвої інформації, лише він, танці та двері входу до ФРЕКСу. Так, так, не все зрозуміло, але по-іншому ну ніяк не розповісти. Хоча від суддів він і не отримав найвищих балів, проте глядачі точно «зацінили»!

Далі був конкурс талантів, куди ж без нього, адже в КНУ не тільки суперрозумні, але й суперобдаровані студенти. Усі номери були ніби на підбір! «Україна має таланти» нервово палить в стороні. Спів і танці підкоряли глядача, а показовий виступ на роликах і брейкданс зірвали шквал оплесків!

Ще не встигли глядачі оговтатись від попередніх подій, як їм вже представили новий конкурс! Після танцю конкурсантів, кожен із них мав витягати питання і відповідати. Знаєте без чого не може обійтись жодна дівчина у світі? Помада? Підбори? Ні, без кохання! А якби ви мали змогу загадати золотій рибці одне бажання, щоб це було? От Вікторія хотіла б, щоб усі люди в світі були щасливими. Проте не забували і про глядачів! Охочі могли поставити одне питання комусь з учасників на вибір. Найкраще питання, без сумніву, було: «Що буде, якщо просвердлити дірку в Землі та стрибнути в неї?». Знову ж блиснув своєю креативністю Плиска: «Ну, ти спочатку просвердли, а потім ми з тобою обговоримо це питання».

І, як виявилось, вечір вже добігав кінця. Це змусило глядачів трохи засумувати, проте виступ студентського гурту «Sident band» знову підняв настрій до максимальною позначки! Ну, а конкурс на те, хто швидше вип’є пляшечку безалкогольного пива взагалі викликав неймовірний ентузіазм у глядачів! Тож  навіть  присутні не залишились без уваги і подарунків.

А доки нас розважали, організатори підбили підсумки «Міс та Містер ФРЕКС», і маємо за радість оголосити їх всім! Призи глядацьких симпатій отримали  Мозіль Дарія та Плиска Андрій. Віце-міс і Віце-містером стали Ципановська Яна та Плиска Андрій (так, його було багато того вечора). Ну, і найважливіше … (тут має бути епічний барабанний дріб) Міс та Містером ФРЕКС стали Лопаткіна Ганна та Рирмак Максим! Що ж сказати, чекаємо їх нових виступів на Міс та Містер КНУ!

Comments are closed.