Містерія 2018 на ФІТі

Увечері 23 березня Факультет інформаційних технологій на декілька годин відійшов від буденної реальності екранів і клавіатур, адже нарешті прискіпливих ІТ-студентів дивували чудесами не штучного інтелекту, а комбінацією справжнього розуму, а також зовнішньої краси. Минулої п’ятниці в Інституті післядипломної освіти обирали Міс і Містера ФІТу-2018.

Відходити від стандартів на ФІТі вирішили суттєво: почали з уроків аргентинської пристрасті. Познайомитись з учасниками глядачі мали змогу під час виконання запального танго. Судячи з реакції зали, організатори зробили правильну ставку: латинський танець викликав багато оплесків, а глядачі вже точно знали, що слідкувати потрібно саме за тією дівчиною в масці. Проблема була тільки одна: усі учасники мали маску…

Однак, у наступному конкурсі зала могла заповнити прогалини під час показу учасниками своїх талантів. Розпочала Валерія Бачинська із піснею Sweater Weather, яку вона виконала під гітару. Далі теж була гітара, проте в дещо іншій інтерпретації: Ілля Найденко співав авторські пісні про подорожник і крокодила Валерія, наприклад. Таланти на ФІТі різні!

Узагалі, танців того вечора було багато: наступною на сцені з’явилась Людмила Кравченко, яка накрила залу завісою чуттєвості. Знімати чари далі вийшов Максим Горностай із енергійною піснею, вкотре доводячи, що ФІТ легко міг би зібрати кантрі-гурт із різного роду гітаристів. Катерина Брік під час гастролей у стилі Полозкової заїхала продекламувати вірша й на Містерію, а Ілля Кіт виступив із Великим стендапом маленького Котика. Оригінально, чи не так?

Далі демонструвала свої гімнастичні здібності Світлана Сарока, розширюючи і без того широкий асортимент ФІТівських талантів. А от Євгеній Готовщиков вирішив зіграти на контрастах: почав із доволі веселого відео з красномовною назвою “Фантазія шизофреніка”, а на сцені виступив із глибоко філософською промовою на тему “Що таке талант?” Відповідала на попереднє питання Катерина Тіщенко, яка виклала усі свої козирі: у відео, яке з’явилось на екрані перед виступом, продемонструвала й навички танцівниці, і циркової артистки, і співачки, а на сцені взагалі з’явилась на… ходулях. Закривав конкурс талантів Микита Кобильчук, вразивши залу феєрією світлового шоу. Безперечно, напис “Містерія-2018” на його джедайських мечах купив добру половину глядачів.

Та яка ж Містерія без найцікавішого – інтелектуального конкурсу? Цьогоріч організатори вирішили відмовитися від сухих питань типу “Що б ви зробили, якби виграли мільйон доларів?” і поєднали в конкурсі дві теми: питання з дисциплін, які викладаються на факультеті, і глобальні проблеми людства за версією ООН. Учасникам треба було обрати жеребкуванням свої складові конкурсного завдання й запропонувати розв’язок глобальної проблеми за допомогою знань, отриманих на вказаному предметі.

За традицією конкурсів краси, останньою частиною Містерії було дефіле. Мабуть, викладачі, які були присутні в залі, могли з упевненістю сказати, що такими вишуканими вони своїх завзятих програмістів ще точно не бачили! Та й самі учасники точно були б раді носити свої повітряні сукні й аристократичні смокінги хоч щодня.

Оголошувати результати конкурсу довірили зірковому судді Містерії 2018 – чарівному вчителю англійської мови із серіалу “Школа” Микиті Вакулюку. Отож, після декількох годин затятої боротьби глядачами та журі був зроблений такий вибір:


Міс глядацьких симпатій – Катерина Тіщенко та Містер глядацьких симпатій – Ілля Найденко


Віце-міс – Світлана Сарока та віце-містер – Євгеній Готовщиков


Міс ФІТу – Валерія Бачинська та Містер ФІТу – Микита Кобильчук

Comments are closed.