Святкова містерія в Інституті журналістики

12 квітня для Інституту журналістики стало одним з найочікуваніших атмосферних  днів! І це не порожні балачки. Саме у цей день тут обрали Міс та Містера ІЖ-2018. Яка з красунь гідна носити діадему і хто з хлопців отримає заповітний перстень – перстень Містера Інституту?.. Про це далі.

 

Гадаєте, поринути у світ казки на таких заходах нереально?! Помиляєтесь! Тематика цьогорічного Міс і Містера – мультфільми! Від Ліли і Стіча і до історії Бетмена і Жінки-кішки – на сцені було гаряче! Учасники презентували тематичні  відеовізитівки до обраного мультика, а потім перевтілились на сцені і постали перед глядачами у костюмах улюблених героїв дитинства. Пара №1 Захар Шадрін та Світлана Мороз (1 курс, аудіовізуальне мистецтво) перевтілились в Рапунцель та Фліна. Захар каже, що вони обрали саме цих героїв, тому що у Світланки такі ж великі та блакитні очі, як в Рапунцель, а він вміє робити ту придуркувату та круту посмішку, як в Юджина, коли той намагається звабити дівчину. А на думку дівчини, вибір зупинили саме на цьому мультику, тому що Рапунцель така ж непередбачувана, авантюрна, кумедна, цілеспрямована, як і Світлана: «Коли я вперше побачила цей мультфільм, ця мрійлива, але водночас відважна дівчинка нагадала мене у дитинстві.» Наступною парою були Федір Місурагін та Юлія Гецко (2 курс, журналістика і 4 курс, реклама та зв’язки з громадськістю відповідно). Ці учасники приміряли на себе образи Попелюшки та її принца. Це була інтерпретація історії кохання в стінах Інституту: як прекрасна дівчина, яку змушують писати диплом, виривається зі стін Інституту та губить студак, за яким потім її знаходить принц. Найбільш непередбачуваною виявилася пара  №3 — Цзидун Лінь, що прилітає ніби з іншої планети, та Лілія Євдокимова, яка допомагає йому адаптуватися на Землі. (3 курс, журналістика). Ці учасники постали перед публікою в образах Ліло та Стіча.  Наступною парою, що постала перед глядачами, стали  Ілля Катамадзе та Валерія Коломієць. Вони перевтілились в пару супергероїв — Бетмена та Жінку-Кішку. І останньою парою виступила пара №5 –  Данило Гайдамаха та Ліана Закарашвілі. Вони приготували для глядачів образи Мулан та Лі-Шанг.

Це була одна з найбільш актуальних візиток конкурсу. За словами Данила, «Мулан» — це історія про дівчину, що кидає звичне життя та йде на війну. Міждержавні конфлікти ламають долі простих людей. Чи не це зараз переживає наша країна? І ми не можемо мовчати!

«Розігріти» та просто підірвати з місць глядачів після презентації візитівок вдалось Анастасії Остапенко композицією «Simplу the best». І це стало передвісником чогось нереально крутого…

Наступним етапом змагань став конкурс творчих здібностей, що складно порівняти з відбором до талант-шоу. Це ще раз доводить, що таланти серед журналістів таки є. Ось тут стало по-справжньому цікаво! Конкурсанти з усіх сил намагались проявити себе якнайкраще і, здається, їм це вдалось. Пара №1 нереально задушевно станцювала з використанням елементів фехтування.

Далі учасникам довелось розплутати складне завдання – що ж є переможною силою: гордість чи палке кохання… А допомогла їм у цьому сила голосу і танцю. Врешті-решт, кохання перемогло.

Пара №3 продемонструвала віртуозне володіння технікою сучасних танців.

А відкрити скриньку Пандори та випустити в повітря енергію пристрасті і кохання вдалось неймовірній парі №4, що просто зачарували пристрасним танго.

Останніми демонструвати талант випало парі №5, яка за допомогою танцю і яскравих спецефектів показала силу боротьби стихій і створення світу.

Наступний етап, напевно, був би банальним. Але ж ні! І тут організаторам вдалось нас здивувати. Пари дефілювали у модних нових луках від українського дизайнера Тетяни Островерхової та Сергія Смоліна. Глядачі мали змогу оцінювати пари, ніби перебуваючи на Ukrainian Fashion Week.

Цього етапу конкурсу чекала, мабуть, кожна конкурсантка. І це дефіле у вечірніх сукнях. Дівчата немовби зійшли з обкладинок дорогого глянцю. Саме під час цього конкурсу вся чоловіча частина аудиторії отримала насолоду від неймовірної краси дівчат, а усі дівчата змогли оцінити хлопців, що постали перед ними у одязі ділового стилю.

Заключним конкурсом, який вже став обов‘язковою частиною конкурсів такого типу, став інтелектуальний бій. Конкурсанти проявили неабияку інтуїцію – чи то питання видались занадто легкими, чи то учасники й справді такі дотепні.

Усе б нічого, але тут на конкурсанток чекав сюрприз від телеканалу NewsOne. Яка ж дівчина не мріяла стати телеведучою, бодай на один день! Креативний продюсер каналу і за сумісництвом суддя конкурсу Євген Дудник підготував сертифікат для дівчат які… вгадають задекларовані статки українського політичного бомонду, це вміння їм ще може ой як знадобитись у майбутньому… Інтуїція не підвела одразу трьох із п’яти дівчат, хоч на «Суперінтуїцію» відправляй, але поки вони отримують сертифікат на проведення одного ефіру на телеканалі.

Поки журі вирішувало, кому ж віддати перемогу, ведучі розіграли квитки від мережі квест-кімнат «ZiGRAYMO», яка надала сертифікат на 30% знижки для найгучнішої команди вболівальників. Ними виявилися гості пари  №5.

Непомітно конкурс дійшов до фінальної точки. Оголошення переможців! Найхаризматичнішою парою виявилась пара №3 — Лілія Євдокимова та Цзидун Лінь.

Найоригінальніша пара # 4 — Валерія Коломієць та Ілля Катамадзе.

Володарями номінації «Найстильніші» стали  — Юлія Гецько та Федір Місурагін.

«Міс» і Містер» глядацьких симпатій та «Віце-міс» і «Віце-містер» Інституту визнали  — Ліану Закарашвілі й Данила Гайдамаху.

Від заповітної перемоги їх розділяло лише 3 бали.

І фанфари…

Переможці «Міс та Містер ІЖ-2018» — Світлана Мороз та Захар Шадрін.

Дівчина зізнається, що не вірить у те, що все вже завершилось. Наполегливе тренування номерів, безкінечне хвилювання, очікування бажаних результатів. «Я – Міс Інституту журналістики. Це велика честь для мене і відповідальність водночас, адже через деякий час я повинна гідно представити свій інститут і зробити все можливе заради того, щоб здобути перемогу. Розуміння того, що ти знову стоїш на сцені, тобі аплодують, підтримують кожну хвилину – безцінне. Дякую організаторам за можливість проявити себе. Далі буде».

А за словами Захара, він став учасником конкурсу доволі несподівано, але ідея для творчого номеру у них зі Світланкою з’явилася одразу. Як тільки вони дізналися, що їх офіційно відібрали для участі, то одразу почали готуватись. «Це не було занадто легко, синці по всьому тілу від ударів шпагою та падінь говорять самі за себе. Але цей конкурс та підготовка до нього стали для нас дуже корисним досвідом. Особисто я ставився до нього просто як до можливості гарно та з користю провести час. Я гадаю, що саме таке легке ставлення допомогло нам перемогти. Я отримав купу задоволення і вже не можу дочекатися наступного року, коли вийду на сцену та передам свій перстень “Містера ІЖ” новому переможцю».

Текст: Михайло Пилипчук

Редактор: Уляна Ліщук

Фото: Руслан Федорович

Comments are closed.