Містерія на економічному факультеті 2017

Поки в четвер температура на вулицях Києва не сягала вище за позначку +5, економічний факультет запалював своєю неймовірною й довгоочікуванною «Містерією».

Вже о третій годині актову залу заполонили студенти, викладачі та родичі учасників. Вільних місць просто не залишилося. Гучні овації та вигуки підтримки ледве спроможні були вгамувати ведучі Містерії-2017. Ними стали Король глядацьких симпатій Шароян Фато, Містер економіст 2015 року Бабаєв Денис та Міс економістка 2015 року й Королева КНУ 2016 року Споришева Таїсія.

Цьогоріч сім найгарніших дівчат та сім найпривабливіших хлопців були обрані змагатися за звання Містера і Міс ЕФ. До конкурсу долучилися студенти різних спеціальностей, навіть першокурсники вирішили випробувати себе й з теплотою відгукувалися про учать у Містерії.

Після першого танцювального номера та дефіле ніхто не міг вгадати, хто ж переможе, бо всі учасники були гарні, ніби з обкладинок журналів. Та вони не тільки вродливі, а ще й дуже розумні. Під час інтелектуального конкурсу кожен учасник мав три хвилини, щоб розповісти про свою неперевершену бізнес-ідею. Чого тільки не було запропоновано! Зміни щодо реформи освіти для різних національних меншин, що проживають на території України, відеоплатформа для кожного підприємця, організація підвищення рівня щастя населення, програма заохочення придбання ліцензованої інтелектуальної власності та багато-багато іншого.

Після інтелектуального конкурсу почалися індивідуальні номери. Чуттєві пісні та вірші власного авторства учасників лунали в залі. Олексій Бессараб написав вірш і заспівав свою пісню, Анастасія Стіпінас станцювала з Майстром із роману Булгакова та відтворила диявольський бал Воланда, а Максим Швед заграв на… Нізащо не здогадаєтесь! На саксофоні! А які танці були: пристрасне танго від Владлени Кучер, румунський національний танок від Маріани Кірвас та танець-розповідь, сповнений печалі журливого кохання від Ірини Івасюк.

Суддям було дуже важко зробити свій вибір серед цих різних й унікальних студентів, але перемогли гідні. Містером економістом цього року став неперевершений В‘ячеслав Макотовчук, чий низький приємний голос (ніби з американських мюзиклів) приголомшував. А Міс економісткою стала Олена Паюнова, чий танець розповідав про нестабільність кохання, що коливається між любов’ю та ненавистю.

Містерія 2017 року тривала чотири години, але вони настільки швидко пролетіли, що не встигли ми отямитися, як запальне шоу закінчилося, а переможці й учасники почали збиратися на святкування.

Comments are closed.