Mr. Cybernetics 2017

Не лише вихідні багаті на події та розваги! Адже вже в четвер 30 листопада клуб «Sorry, бабушка» був переповнений студентами, які вирішили відвідати «Mr. Cibernetics 2017». Місця ледве вистачало на всіх, а зала світилась і грала фарбами до запаморочення  в голові. Конкурсантів того вечора було п’ятеро (мабуть, не треба пояснювати, що були відібрані найкращі з найкращих). Але ж це лише в дитинстві перемагає дружба, тому того вечора боротьба за титул була запекла.

Веселий танець претендентів розпочав вечір краси з вогником. Ось тут вже по всій залі прокотилося дружнє дівоче «Ох!». Впевнені, що профілі в інстаграмі того вечора розривались від кількості фотографій і історій з конкурсантами.

Першою перешкодою до титулу стала перевірка акторської гри кожного з хлопців. Їм було запропоновано декілька персонажів, у яких вони мали перетворитися з математичною точністю. Звісно, що це були видатні науковці, які змінили хід історії: Галілео Галілей, да Вінчі, Ньютон… Учасники мали не тільки вразити суддів, але й глядачів, адже саме останні відгадували персонажів, яких зображували хлопці. Маємо сказати, що справа не з легких, але кожен впорався із цим завданням. А трохи гумору при створенні образів підвищили настрій шоу.

Подивившись на те, яким важким був перший конкурс, вже не знаєш чого очікувати далі. Як виявилось, наступний конкурс тримався від учасників у таємниці до останнього моменту і, мабуть, став продовженням до першого випробування. Кожен з містерів мав проявити свою рішучість та здатність вести себе впевнено у будь-якій ситуації. Думаєте, було щось брутальне? Ну, важкувато бути мужнім, коли ти бабуся під під’їздом , або перший вагітний чоловік, або оператор сексу по телефону… Так, стоп, цей список можна продовжувати безкінечно. Заінтриговані? Хлопцям говорили ситуації, а вони мали швидко зреагувати на них з правильними емоціями і діями! Не тільки у цьому була вся важкість. Зачитувати закони і теореми у час, доки зображуєш ці сміхотворні образи – ось що насправді складно! Проте кожен впорався з цим на відмінно. (Сподіваємось, що і у грудні все так буде)

Доки учасники готувались до наступного етапу, ведучі не забували і про натовп, що зібрався перед сценою. Запропонований конкурс зібрав активних глядачів на сцені. Звичайно, і тут все пішло не за планом. На сцену мали вийти декілька пар (це мали бути хлопець і дівчина), але останньою парою були 2 хлопці! І гучний сміх лунав усією залою, коли ведучі сказали, що один з них має лопати кульки своєю, кхм, п’ятою точкою у іншого на колінах. Напевно, можна не зазначати, хто переміг? Так, настрій був забезпечений до кінця вечору.

А далі на нас чекав кулінарний батл. Адже не все ж тільки танцювати і засліплювати дівчат. Ммм, якими ж дивовижними на вигляд були вишукані десерти від містерів: чізкейки, тірамісу, шикарні торти. Проте глядачам не випало щастя скуштувати їх, ця нагода дісталась членам журі, тому вболівальники могли лише мріяти про такі смаколики. Але не засмучуйтесь. Паралельно хлопці представили відеозаписи, на яких детально розповідали про процес приготування такої краси. Тому, при великому бажанні, кожен глядач міг подивитись, запам’ятати і вже вдома приготувати десерт. На жаль, не відбулося на цьому випробуванні без казусів: ви не можете навіть уявити собі, як засмутились всі любителі солоденького, коли ненароком один з містерів розбив тарілку із квітковим десертом.

Проте не тільки кулінарними талантами багаті кібернетики. Першим свої навички продемонстрував учасник №5 Артемій Баранець. Хлопець провів показовий виступ з бойових мистецтв. Ух, як це було інтригуюче та небезпечно! За ним естафету взяв Хомич Богдан, учасник під №3. Він станцював нам пристрасний пасадобль. Затамувавши погляд і ми, і журі споглядали за цим неймовірним виступом. Учасник №1, Орган Богдан, представив глядачу свій реп. І, здається, там було навіть трохи імпровізації. Чуттєвою румбою запалив нас Кочетков Денис, учасник №2, адже нікого своєю хореографією він не залишив байдужим. І завершував цей етап Делікатний Єгор, №5. Ні за що не здогадаєтесь, що то було! Танець на пілоні, гайз! Так, цим номером вразились всі.

На цьому завершилась конкурсна програма: ведучі почали збирати голоси глядачів та підраховувати бали від журі, хлопці станцювали завершальний танець. І доки відбувалась підготовка до оголошення результатів, на сцену вийшов переможець минулого року – Нікіта Михайлов! Маємо зазначити, що це було професіонально. Його навіть просили залишитись і заспівати на біс! Але, ні. Вже настав вирішальний момент.

І «Mr. Cibernetics 2017». стає … Хомич Богдан (не повірите, він же і отримав приз глядацьких симпатій). Віце-містером став Кочетков Денис!  Без сумнівів, вони заслуговують на титули. Шкода, що все закінчилось так швидко, тому, ми вітаємо хлопців і неодмінно чекаємо наступного року, щоб знову пережити всі ті незабутні емоції і хвилювання!

Comments are closed.