Вечір музики у «Smart Cafе»

Hello, guys! А чи всі вже чули, що «Smart Cafе», яке знаходиться в нашому студмістечку, проводить неймовірно круті заходи? Ні? Отже ми маємо за обов’язок розповісти вам про них.

У суботу всі мешканці гуртожитків були «на вухах», бо того дня пісні та оплески гучно лунали навкруги. Це був вечір музики у вищезгаданому «Smart Cafe». Організатори події доклали немало зусиль, щоб усе вийшло тепло і по-домашньому. У кафе зібрались найкращі виконавці, кожен з яких мав свій унікальний і незабутній стиль. Деякі з них вже не вперше виступали перед нашими студентами і встигли «засвітитись» на інших культурних заходах, були присутні і ті, хто перемагав у численних співочих конкурсах, тому мали певну популярність серед слухачів, але публіка радо сприймала і новачків, підтримуючи всіх.

Першим героєм суботнього вечора став Денис Петришин. Як сам хлопець сказав: «Хочу вас трошки «загрузити» своєю музикою, бо не все ж про ляля-тополя співать». І справді, слухаючи його виконання і так чітко підібрані тексти, несвідомо замислюєшся над словами, які артист хоче донести своїм співом.

Але наступна група, навпаки, вирішила підняти градус заходу і змусити танцювати кожного, хто був присутній. «Аварійний вихід» додавали нам позитиву і енергії. Гітара, джембе і чудовий вокал – запорука шквалу оплесків. Хлопці вже встигли стати локальними зірками, яких аудиторія чула не вперше, тому глядачі радо їм підспівували і не без захвату вітали виконавців на імпровізованій сцені.

Ніку і Микиту, ми впевнені, стовідсотково знали всі і бачили не перший раз. Цей дует виявився найатмосфернішим з усіх. Вони заспівали разом із публікою найпопулярніші хіти 5’nizza,  Єлджея та інших. І маємо зазначити, що Ніка співає ні крапельки не гірше, ніж IOWA, яку вона виконувала, а Микита встиг стати улюбленим гітаристом усієї жіночої половини студенства.

Гурт «Тимпаче» були останніми і розірвали сцену своїм виступом. Ніхто не залишився байдужим. Хлопці виконували пісні власного написання, деякі навіть записані у професіональний студії, і, як виявилось, вони мають не абияку кількість фанатів. І це не дивно, від їх творчості перехоплює подих. Після останнього треку до них підходили і питали контакти, тому що артисти запали до душі усім.

Але найкращою частиною вечора стала jam session. Що це таке? Jam session – імпровізація, коли декілька артистів/музичних колективів без певного плану і згоди грають музику. І така сесія – неймовірне дійство, оскільки грає одразу 2 або 3 гітаристи, флейта, кілька вокалів, барабан. Звучання, ніби на концерті оркестру. З кожної сторони тебе оточує музика: неймовірна і наділена сильною енергетикою.

Не втрачайте нагоди так весело провести свій суботній вечір. Комп’ютер та інтернет нікуди від вас не втечуть, а от музиканти можуть!

Comments are closed.