Ніч перетворень: із шевченківця у КПІшніка і назад

Якщо ти одного разу спробуєш, то вже не зможеш стримати себе, щоб не зареєструватися на наступну екскурсію творчого об’єднання «Ніч в університеті».

Нас вже давно переповнює гордість за студентів історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, але 3 хвилини на реєстрацію – це вже занадто, друзі. У всіх охочих було лише три хвилини для того, щоб встигнути записатися на екскурсію «Ніч у Київському політехнічному інституті 1898-1914». Тільки уявіть собі масштаби інтересу та любові до цих талановитих хлопців та дівчат!

І подією цікавляться вже не тільки студенти КНУ. Звичайні перехожі здивовано дивляться на скупчення людей біля головного корпусу КПІ, а потім із захопленням слухають твоє пояснення про те, що ж тут відбувається. І вже через мить ти розумієш, що наступного разу конкуренція на реєстрації буде ще сильнішою.

Цієї «ночі», 5 жовтня, ми перенеслися у часи заснування КПІ, у період студентських протестів і невдоволень та були задіяні у процесі виборювання прав на якісну освіту рідною мовою.  

Крім того, побували на лекції тих часів, подивилися на тяжке життя студентів та вчинили трохи бунту разом з невдоволеною молоддю.

Ця «ніч» була наповнена яскравим гумором. Неможливо не відзначити геніальну роботу сценаристів, бо усмішки на обличчях глядачів не зникали протягом усієї екскурсії.

Якщо ти завзятий та досвідчений відвідувач «ночей», то підтвердиш, як сильно зросли у вміннях учасники об’єднання. Перед нами вже не просто любителі, перед нами справжні актори, яким віриш, і завдяки яким маєш можливість  на годину зануритися в минуле.

Хочеться у котрий раз віддячити всім учасникам об’єднання «Ніч в університеті» за якісну і натхненну роботу. Справжнє мистецтво, що заслуговує визнання. Попри те, що попит на екскурсії невпинно зростає, ціна незмінна – АЖ 0 гривень!

Тож не втрать свого шансу потрапити на цей крутий івент наступного разу, і не забувай ставити будильник, щоб встигнути зареєструватися. Побачимось вночі!

Comments are closed.