Нові Нічні рекорди

Ось і пройшли останні екскурсії волонтерського проекту студентів-істориків з Творчого об’єднання «Ніч в університеті».

Що, злякався? Авжеж, ми мали на увазі останні екскурсії в цьому році! Хлопці та дівчата обов’язково продовжать радувати та надихати своїми неймовірними театралізованими екскурсіями у 2019 році.

Цього разу екскурсія проходила у Шоколадному будиночку, збудованому на замовлення відомого промисловця та купця першої гільдії – Семена Могилевцева.

Відвідувачі зазирнули в початок 20 сторіччя, спостерігали за важкою працею тогочасного середнього класу, дізналися, як проходив Київський бал та познайомилися з такими українськими меценатами, як Симиренки, Харитоненки та Терещенки. Дуелі, інтриги та замахи на життя серед тогочасної української еліти…

А щоб ти не засмучувався, що не встиг зареєструватися цього разу, та щоб обов’язково потрапив на наступну екскурсію, СПУ підготував для тебе круті (перевірені на собі) лайфхаки «встигнути зареєструвати себе, бабусю та кота Марсіка за 60 секунд».

Перш за все, підпишись на профіль night_in_knu в інстаграмі (бо там усе найцікавіше: фото, відео з екскурсій, відгуки відвідувачів і, що найважливіше, – анонси).

Другим, але не за значенням, йде телеграм канал nighthistory. Там зазвичай і публікуються ці магічні гугл-форми на реєстрацію, що з’являються в середньому 1 раз на місяць і мають дивну властивість – термін їхньої актуальності скорочується з кожним наступним івентом: цього разу реєстрація завершилась за 3 хвилини!

Також запам’ятай, будильник у день реєстрації – твій найкращий друг. Рекомендуємо завести його за 3 хвилини до початку реєстрації на Ніч в університеті та вмикати режим Хатіко. Головне: не дозволяй нічому себе відволікти, ніяким повідомленням. Хлопець, мама або подруга почекають, коли Ніч майже у твоїх руках!

Ще краще заздалегідь надрукуй своє ім’я, прізвище та електронну пошту, щоб не витрачати на це час, коли відкриються гугл-форми.

Попередньо зорієнтуйся, на який час тобі з Марсіком буде комфортніше відвідати екскурсію, щоб не розгубитися при виборі гугл-форми (цього разу було 11 гугл-форм, разрахованих на 2 дні)

Якщо не встиг зареєструватися, не журись, тренуйся і наступного разу, ми віримо, ти обов’язково станеш чемпіоном.

І до зустрічі наступного (1919) 2019 року!

IMG_7193

Текст: Валерія Корольова

Редактор: Уляна Ліщук

Фото: Тетяна Рябчук

Comments are closed.