Університет ініціює підвищення вартості проживання в гуртожитках з 1 березня

  • Лютий 19th, 2018
  • Всі
  • 0 Comments
  • Dovhal Kateryna

 

Університет ініціює підвищення вартості проживання в гуртожитках з 1 березня.

ЧОМУ? 

Відповідно до пункту 1 Наказу “Про встановлення граничного розміру плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності”  граничний розмір плати за проживання в студентському гуртожитку становить 40% мінімальної академічної стипендії.

Із 1 листопада 2017 року розмір мінімальної академічної стипендії збільшився на 18% (1300 грн) –http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/918-2017-п. Збільшення розміру мінімальної академічної стипендії надає право закладу вищої освіти збільшити розмір плати за проживання в гуртожитку, але в межах 40% мінімальної стипендії.

Ініціатива збільшення вартості проживання викликана збільшенням вартості енергоносіїв, на оплату яких і іде левова частка плати за проживання.

 

НОВА ВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ

Граничною вартістю проживання Університетом пропонується встановити 520 грн (40% від 1300 грн). Вартість також залежатиме від типу гуртожитку та наявності/відсутності лічильника. 

ПРОЕКТИ НОВИХ КАЛЬКУЛЯЦІЙ

Проекти калькуляції вартості проживання та запропоновану вартість проживання в кожному із гуртожитків можна проглянути тут:

 

СОБІВАРТІСТЬ ПРОЖИВАННЯ В ГУРТОЖИТКУ

За даними планово-фінансового відділу Університету, середня собівартість проживання на одного студента становить 914,66 грн, з яких студент може компенсувати лише 520 грн. 146 грн компенсується державними коштами загального фонду бюджету Університету, а 247,9 грн компенсуються за рахунок спеціального фонду бюджету Університету, кошти якого Університет заробляє своєю основною діяльністю (контрактники, наукові розробки, платні послуги тощо).

 

РОЗГЛЯД ПИТАННЯ ПІДВИЩЕННЯ ПЛАТИ

Коли: 22.02. о 16:00

Де: Головний навчальний корпус, аудиторія 204.

Що: спільне відкрите засідання Студентського парламенту Університету та Студентської ради студмістечка, на якому розглядатиметься питання підвищення плати за проживання. На засідання запрошені проректор з адміністративно-господарської роботи – Легкий С.В., в.о. директора студмістечка Лібак І.І. та представники бухгалтерії Університету. 

ВІдповідно до Положення про студентське містечко та студентський гуртожиток Київського національного університету імені Тараса Шевченка, “конкретний розрахунок розміру оплати та вартості послуг за проживання в гуртожитках погоджується з органами студентського самоврядування та первинною профспілковою організацією; вони мають бути доведені до відома студентів”.


Всі охочі можуть долучитися до обговорення питання!

Не маєш змоги бути присутнім на зустрічі особисто? Заповни гугл-форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5RKyYddroQuWIA-rJt4S12Hc8pA6PGWZLiMIL2rKozWJVyg/viewform

Тисни на іконку Telegram, Facebook та Instagram, щоб підписатися на наші ресурси та не пропутити важливу та перевірену інформацію. Твій Студпарламент.

Comments are closed.