Oskar EF

Увечері четверга 29 березня у стінах Київської міської державної адміністрації пройшла наймасштабніша подія економічного факультету «Оскар ЕФ». Подія, на якій кожен мав змогу відчути себе голлівудською зіркою: крокувати червоною доріжкою, пити шампанське, позувати для декількох камер і просто насолоджуватися життям під живу музику.

Напевно вже всі чули, що наш університет любить влаштовувати бали в колонній залі КМДА. Може тепер з’явилось щось новеньке? 

Відкривали “OSCAR EF” учасники Містерії. Це останній івент, який організовується командою ще діючої голови СПЕФу Споришевої Таїсії. Отримавши один з перших Оскарів, Таісія поділилася з нами концепцією вечора:

«Цей захід присвячений кінцю науковій конференції “Шевченківська весна 2018: Економіка“. Ми зібрали близько 250 учасників не тільки з нашого міста, не тільки з нашої країни. І ця вечірка як наукове afterparty для того, щоб ми його провели в досить урочистому місці, в елегантних сукнях, як справжня еліта нації.»

Хоч і заявлялося, що це абсолютно новий формат, та чи то сніжок так вдало посеред весни випав, чи атмосфера балу в колонній залі вже заглибоко проникла, а від порівнянь з новорічними балами діватися нема куди. На цей раз заявлений дрес-код black tie не створив враження, що «хлопці орендували смокінги, а дівчата просили маму розпакувати випускну сукню», всі на диво органічно вписувалися в тематику вечора.

Звичайно, особливість цього вечора – це тематичність вечірки, як зрозуміло з назви – тема “Церемонія вручення Оскар”. А от інтрига про те, які саме будуть номінації трималася до останнього…

І навіть якщо ви не були номіновані заздалегідь, то можна було отримати статуетку хоча б за найзалайкане фото у соцмережах: фотозона з картонними голівудськими зірками в повний зріст засвітилася не в одному профілі інстаграм!

Крім того були обрані «Голос ЕФ», «Танець ЕФ» і ще близько 15 оскарів знайшли своїх господарів серед студентів, викладачів і дітей викладачів! Навіть за кращий прочитаний вірш.

Запальний настрій створювали танцювальний флеш-моб і сучасні конкурси з великою кількістю призів від спонсорів. При бажанні можна було отримати будь-що: починаючи від стрижки в барбершопі та закінчуючи курсом навчання в автошколі.

Та навіть якщо ви не економіст, не були на цій вечірці, або на жодній вечірці у своєму житті, запам’ятайте лозунг вечора: «Ніколи не знаєш за що отримаєш свій Оскар!»

Comments are closed.